Delegačný  list  SsZĽH   č. 5 / 2015 - 2016




















II. liga  starších  žiakov  ( 9. + 8. ročník ) a



II. liga  mladších  žiakov  ( 7. + 6. ročník )













18.  kolo: nedeľa 17 . 01. 2016 o 09:00 a 11:30






11069/12069 Blesky Detva - Ružomberok


Paulík, Ivanič, Kubiš R.
11070/12070 Rim. Sobota - P. Bystrica


Gál, Staššák, Nemec

11071/12071 Prievidza - Námestovo


Ragulík, Súder, Maxoň
11072/12072 Dubnica - D. Kubín


Hodoň, Gajdošík I., Gajdošík M.










Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek













18. kolo : nedeľa  17.01.2016 o 13 :15






5137 Žilina - P. Bystrica


Kubala, Šurhaňák

5138 Martin - Námestovo

13:30 Volna, Fleško

5139 Dubnica - Prievidza
SO 16.01. 10:00 Gajdošík M., Gajdošík I.
5084 Púchov - D. Kubín

13:00 Švihlík, Šoška

5141 voľno - Ružomberok





5086 Zvolen - L. Mikuláš

9:00 Slančík, Hrčka

5143 MHK Bl.Detva - Brezno
SO 16.01. 10:00 Kubiš J., Kubiš R.

5144 B. Bystrica - HC 07 Detva

14:15 Izákovič, Hrivnák











Sobota: 16.01.2016 turnaj  4. ročníkov -   v  Ružomberku











1 / RK Ružomberok - Žilina

8:00 Lipták, Kalnický

2 / RK Martin - B. Bystrica

9:00 Lipták, Kalnický

3 / RK Ružomberok - B. Bystrica

10:00 Lipták, Kalnický

4 / RK Martin - Žilina

11:00 Lipták, Kalnický

5 / RK Žilina - B. Bystrica

12:00 Lipták, Kalnický

6 / RK Ružomberok - Martin

13:00 Lipták, Kalnický










Nedeľa: 17.01.2016 turnaj 3. ročníkov -   v  Ružomberku












1 / RK Ružomberok - D. Kubín

9:00 Pauliny, Knižka

2 / RK Martin - Žilina

9:45 Pauliny, Knižka

3 / RK Ružomberok - Martin

10:45 Knižka, Lipták

4 / RK D. Kubín - Žilina

11:30 Knižka, Lipták

5 / RK D. Kubín - Martin

12:30 Lipták, Pauliny

6 / RK Ružomberok - Žilina

13:15 Lipták, Pauliny





















Zápisy zo stretnutí minihokeja zaslať na SsZĽH !
























Ing. Ľuboš  Jakubec, v.r.
Drahomír  Mydlo, v.r.


predseda  KR  SsZĽH

sekretár  SsZĽH





























































Aktualizované ( Streda, 13 Január 2016 18:26)