Delegačný  list  SsZĽH   č. 4 / 2015 - 2016











Orange  I. liga  starších  žiakov   ( 9. - 8. ročník )















16.  kolo:  sobota 12 . 12. 2015 o 09:00 a 11:30

















9241/ 8241 Žilina - Brezno
01.12.




9242 / 8242 Martin - Lučenec
17.12.
10:45 a 13:00 Černák, Šoška, Volna

9243 / 8243 B. Bystrica - L. Mikuláš


Vlček, Izákovič, Hrivnák

9244 / 8244 Púchov - Zvolen


Kosec, Šurhaňák, Gajdošík I.












17.  kolo:  sobota  19. 12. 2015 o 09:00 a 11:30 ho
















9245/ 8245 Zvolen - Žilina


Nosáľ, Hrčka, Slančík

9246 / 8246 L. Mikuláš - Púchov


Kubovčík, Knižka, Martínek
9247 / 8247 Lučenec - B. Bystrica


Kurčík, Gál, Slávik
9248 / 8248 Brezno - Martin
ŠT  10.12. 12:30 a15:00  
Vlček, Cpin, Ťažký












18.  kolo:  utorok  22 . 12. 2015 o 14:30 a 17:00

















9249 / 8249 Žilina - Martin
PO 14.12. 14:30 a 17:00 Hodoň,Gajdošík M.,Gajdošík I.

9250 / 8250 B. Bystrica - Brezno

11:30 a 09:00
Vlček, Izákovič, Hrivák

9251 / 8251 Púchov - Lučenec

10:00 a 12:30 Kosec, Kubala, Šurhaňák

9252 / 8252 Zvolen - L. Mikuláš

10:00 a 12:30
Paulík, Hrčka, Slančík












19.  kolo:  streda  06 . 01. 2016 o 9:00 a 11:30

















9253 / 8253 L. Mikuláš - Žilina


Martínek, Knižka, Paulíny

9254 / 8254 Lučenec - Zvolen


Kurčík, Gál, Slávik

9255 / 8255 Brezno - Púchov


Turčan, Izákovič, Ťažký

9256 / 8256 Martin - B. Bystrica

11:45 a 14:15 Šoška, Fleško, Volna












20.  kolo:  sobota  09 . 01. 2016 o 09: 00 a 11.30

















9257 / 8257 Žilina - B. Bystrica


Mišek, Janovský, Paulovič

9258 / 7258 Púchov - Martin


Švihlík, Gajodšík M., Hodoň

9259 / 8259 Zvolen - Brezno


Nosáľ, Slančík, Paulík

9260 / 8260 L. Mikuláš - Lučenec


Paulíny, Martínek, Knižka












21.  kolo:  sobota  16 . 01. 2016 o 9:00 a 11:30


















9261 / 8261 Lučenec - Žilina


Kurčík, Gál, Slávik

9262 / 8262 Brezno - L. Mikuláš


Turčan, Ťažký, Izákovič

9263 / 8263 Martin - Zvolen

10:00 a 12:30 Šoška, Fleško, Černák

9264 / 8264 B. Bystrica - Púchov


Vlček, Trnka, Ivanič























I. liga mladších žiakov ( 7. - 6. ročník )
















16.  kolo:  sobota 12 . 12. 2015 o 09:00 a 11:30

















7241 / 6241 Brezno - Žilina


Ťažký, Cpin


7242 / 6242 Lučenec - Martin


Kurčík, Gál


7243 / 6243 L. Mikuláš - B. Bystrica


Kubovčík, Martínek

7244 / 6244 Zvolen - Púchov


Slančík, Nosáľ













17.  kolo:  sobota  19. 12. 2015 o 09:00 a 11:30

















7245 / 6245 Žilina - Zvolen


Kosec, Šurhaňák

7246 / 6246 Púchov - L. Mikuláš
UT 15.12. 11:00 a 13:30 Kubala, Gakdošík I.

7247 / 6247 B. Bystrica - Lučenec


Lupták,Puškár


7248 / 6248 Martin - Brezno

10:00 a 12:30 Fleško, Šoška













18.  kolo:  utorok  22 . 12. 2015 o 14:30 a 17:00

















7249 / 6249 Martin - Žilina
PO 14.12. 12:00 a 14:30 Jakubec A., Černák

7250 / 6250 Brezno - B. Bystrica


Turčan,Ťažký


7251 / 6251 Lučenec - Púchov
ST 16.12. 11:00 a 13:30 Gál, Slávik


7252 / 6252 L. Mikuláš - Zvolen

09:00 a 11:30
Knižka, Martínek












19.  kolo:  streda  06 . 01. 2016 o 9:00 a 11:30

















7253 / 6253 Žilina - L. Mikuláš
UT 05.01.16
09:00 a 11:30
Mišek, Paulovič


7254 / 6254 Zvolen - Lučenec

11:00 a 13:30
Paulík, Nosáľ


7255 / 6255 Púchov - Brezno


Hodoň, Gajdošík I.

7256 / 6256 B. Bystrica - Martin

11:30 a 09:00
Trnka, Hrivnák













20.  kolo:  sobota  09 . 01. 2016 o 09: 00 a 11.30

















7257 / 6257 B. Bystrica - Žilina

11:30 a 09:00
Vlček, Trnka


7258 / 6258 Martin - Púchov

10:00 a 12:30 Šoška, Fleško


7259 / 6259 Brezno - Zvolen


Ťažký, Turčan


7260 / 6260 Lučenec - L. Mikuláš


Kurčík, Gál













21.  kolo:  sobota  16 . 01. 2016 o 9:00 a 11:30


















7261 / 6261 Žilina - Lučenec


Paulovič, Mišek


7262 / 6262 L. Mikuláš - Brezno


Paulíny, Martínek

7263 / 6263 Zvolen - Martin


Paulík, Nosáľ


7264 / 6264 Púchov - B. Bystrica


Hodoň, Švihlík













Orange  II. liga  starších  žiakov  ( 9. + 8. ročník ) a




II. liga  mladších  žiakov   ( 7. + 6. ročník )
















14.  kolo:  nedeľa 13 . 12. 2015 o 09:00 a 11:30


















11053/12053 Detva - Námestovo


Paulík, Hrčka, Ivanič

11054/12054 D. Kubín - P. Bystrica


Mišek, Fleško, Paulovič

11055/12055 Dubnica - Ružomberok


Švihlík, Hodoň, Gajdošík M.

11056/12056 Prievidza - Rim. Sobota


Ragulík, Maxoň,Súder












15.  kolo:  nedeľa 20 . 12. 2015 o 09:00 a 11:30


















11057/12057 Prievidza - Blesky Detva


Brna, Píš, Maxoň

11058/12058 Dubnica - Rim. Sobota


Kosec, Gajdošík I., Kubala

11059/12059 D. Kubín - Ružomberok
ST  09.12 14:30 a 17:00 Jakubec A., Černák, Volna

11060/12060 Námestovo - P. Bystrica


Mišek, Graňák, Florek












16.  kolo:  streda 06 . 01. 2016 o 09:00 a 11:30


















11061/12061 Blesky Detva - P. Bystrica


Slančík, Kubiš R., Ivanič

11062/12062 Ružomberok - Námestovo


Kováčik, Jakubec A., Lipták

11063/12063 Rim. Sobota - D. Kubín


Staššák, Nemec, Kubiš J.

11064/12064 Prievidza - Dubnica


Ragulík, Súder, Píš












17.  kolo:  nedeľa 10 . 01. 2016 o 09:00 a 11:30


















11065/12065 Dubnica - Blesky Detva


Švihlík, Hodoň, Gajdošík M.

11066/12066 D. Kubín - Prievidza


Farkaš, Černák, Volna

11067/12067 Námestovo - Rim. Sobota


Gašparík, Graňák, Florek

11068/12068 P. Bystrica - Ružomberok
SO 09.01. 9:00 a 11:30 Kosec, Kubala, Šurhaňák












Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek
















14. kolo:  nedeľa 13. 12. 2015 o 13:15


















5105 Žilina - Prievidza
21.02.16
13:15




5106 D. Kubín - Námestovo
SO 12.12 13:30 Florek, Graňák


5107 Púchov - P. Bystrica

13:00 Kubala, Šurhaňák

5108 Dubnica - Martin
SO 12.12 10:00 Hodoň, Švihlík


5109 voľno - Brezno






5110 B. Bystrica - Zvolen

14:15
Izákovič,Hrivnák

5111 Ružomberok - HC 07 Detva
12.12.
12:00


5112 MHK Bl. Detva - L. Mikuláš
ST 09.12. 16:00 Kubiš J., Kubiš R.












15. kolo: nedeľa 20.12.2015 o 13:15


















5113 Dubnica - Žilina
SO 19.12 10:00 Hodoň, Gajdošík M.

5114 Púchov - Martin
ST  23.12. 10:00 Hodoň, Gajdošík M.

5115 D. Kubín - P. Bystrica
SO 19.12.
10:00
Černák, Paulovič

5116 Prievidza - Námestovo
SO 19.12. 14:00 Ragulík, Maxoň


5117 MHK Bl. Detva - voľno






5118 HC 07 Detva - L. Mikuláš
SO  19.12. 10:00 Paulík, Kubiš J.


5175 Ružomberok
- B. Bystrica

ST  16.12.
16:30



5064 Zvolen - Brezno
ST  23.12.
11:15 Slávik, Slančík













16. kolo:  streda 06. 01. 2016 o 14:00 hod.

















5121 Žilina - Námestovo
NE 24.1.16
13:15
Janovský, Šurhaňák

5122 P. Bystrica - Prievidza

10:00 Pacalaj Černák


5123 Martin - D. Kubín
SO 02.01.16 13:30 Kováčik, Jakubec A.

5124 Dubnica - Púchov

10:00
Kubala, Kosec


5125 voľno - Zvolen






5070 Brezno - Ružomberok


Vlček, Ťažký


5127 L. Mikuláš - B. Bystrica


Paulíny, Knižka


5128 MHK Bl.Detva - HC 07 Detva


Ivanič, Kubiš R.
























17. kolo:  nedeľa 10. 01. 2016 o 13:15


















5129 Púchov - Žilina

13:00 Gajdošík I., Kubala

5130 D. Kubín - Dubnica
SO 09.01. 10:30 Mišek, Volna


5131 Martin - Prievidza

13:30 Pacalaj, Janovský

5132 Námestovo - P. Bystrica
SO 09.01. 10:00 Graňák, Florek


5133 HC 07 Detva - voľno






5134 MHK Bl. Detva - B. Bystrica
SO 09.01. 10:00 Ivanič, Hrčka


5135 Brezno - L. Mikuláš


Cpin, Ťažký


5136 Zvolen - Ružomberok
ŠT 07.01.
13:00 Hrčka, Slančík
























Sobota: 12.12.2015  turnaj  3. ročníkov -  v  Považskej Bystrici














1 / PBY P. Bystrica - Púchov

9:00 Makúch, Gajdošík M.

2 / PBY Púchov - Prievidza

10:15 Makúch, Gajdošík M.

3 / PBY P. Bystrica - Prievidza

11:30 Makúch, Gajdošík M.












Nedeľa : 13.12.2015  turnaj  3. ročníkov -  v  Púchove














1 / PUCH Púchov - P. Bystrica

9:00 Kubala, Šurhaňák

2 / PUCH Žilina - P. Bystrica

10:15 Kubala, Šurhaňák

3 / PUCH Púchov - Žilina

11:30 Kubala, Šurhaňák












Nedeľa : 13.12.2015  turnaj  3. ročníkov -  v  L. Mikuláši - JL  Aréna













1 / HT LM L. Mikuláš  A - Brezno

11:15 Lipták, Martínek

2 / HT LM B. Bystrica - L. Mikuláš  B

11:55 Lipták, Martínek

3 / HT LM Brezno - L. Mikuláš  B

12:50 Lipták, Knižka


4 / HT LM L. Mikuláš  A - B. Bystrica

13:30 Lipták, Knižka


5 / HT LM B. Bystrica - Brezno

14:25 Martínek, Knižka

6 / HT LM L. Mikuláš  A - L. Mikuláš  B

15:05 Martínek, Knižka












Nedeľa : 20.12.2015  turnaj  4. ročníkov -  v  Banskej Bystrici














1 / BBY L. Mikuláš
Zvolen

10:30 Izakovič,Hrivnál



2 / BBY B. Bystrica
Brezno

11:15 Izakovič, Hrivnák



3 / BBY B. Bystrica
L. Mikuláš

12:30 Trnka, Hrivnák



4 / BBY Zvolen
Brezno

13:15 Trnka, Izakovič



5 / BBY L. Mikuláš
Brezno

14:30 Trnka, Hrivnák



6 / BBY B. Bystrica
Zvolen

15:15 Izakovič, Trnka














Žiadame hokejové kluby zaslať najneskôr do 29.12.2015 na SsZĽH

zmeny termínov a UHČ stretnutí pre vydanie DL č. 5 - január 2016.

Termín pre ospravedlnenie rozhodcov z delegovania na stretnutia

v  DL. č. 5 - január 2016 je do 29.12.2016.


























Žiadame  rozhodcov o dôsledné kontrolovanie všetkých dokladov a zápisu pred stretnutím ako aj

dôsledné vyplnenie zápisu po stretnutí a odoslania spoločne s dokladmi v stanovenom


termíne na SsZĽH.





















































Ing. Ľuboš  Jakubec,  v. r.

Drahomír  Mydlo


predseda  KR  SsZĽH


sekretár  SsZĽH


































Aktualizované ( Utorok, 05 Január 2016 14:57)