Delegačný  list  SsZĽH   č. 3 / 2015 - 2016










I. liga  starších  žiakov  ( 9. - 8. ročník )















11.  kolo:  sobota  14 . 11. 2015 o 09:00 a 11:30






9221 / 8221 Martin - Žilina 10:00 a12:30
Jakubec A., Šoška, Červeň


9222 / 8222 Brezno - B. Bystrica 12:30 a15:00 UT  10.11. Vlček, Cpin, Ťažký


9223 / 8223 Lučenec - Púchov

Kurčík, Gál, Slávik


9224 / 8224 L. Mikuláš - Zvolen

Kubovčík, Knižka, Martinek





















12.  kolo: utorok  17 . 11. 2015 o 09:00 a 11:30






9225 / 8225 Žilina - L. Mikuláš

Janovský, Pacalaj, Paulovič


9226 / 8226 Zvolen - Lučenec 12:00 a 14:30
PO 16.11.
Nosáľ, Hrčka, Slančík


9227 / 8227 Púchov - Brezno

Gajdošík I., Kubala, Šurhaňák

9228 / 8228 B. Bystrica - Martin 11:30 14:00

Vlček, Izakovič, Trnka




















13.  kolo:  sobota  21 . 11. 2015 o 09:00 a 11:30






9229 / 8229 B. Bystrica - Žilina 12:00 a14:30

Vlček, Hrivnák, Izakovič


9230 / 8230 Martin - Púchov 10:00 a12:30
Černák, Volna, Šoška


9231 / 8231 Brezno - Zvolen

Ťažký, Cpin, Trnka


9232 / 8232 Lučenec - L. Mikuláš

Gál, Kurčík, Slávik




















14.  kolo:  sobota  28 . 11. 2015 o 09:00 a 11:30






9233 / 8233 Žilina - Lučenec

Mišek, Fleško, Červeň


9234 / 8234 L. Mikuláš - Brezno

Knižka, Martinek, Lipták


9235 / 8235 Zvolen - Martin

Paulík, Nosáľ, Hrčka


9236 / 8236 Púchov - B. Bystrica 11:00 a 13:30
ŠT 26.11.
Jakubec ,Pacalaj,Šurhaňák


9241 / 8241
Žilina
-
Brezno
14:30 a17:00
UT 01.12.
Ďurmis, Ďurina













15.  kolo:  sobota  05 . 12. 2015 o 09:00 a 11:30






9237 / 7237 Púchov - Žilina

Švihlík, Hodoň, Gajdošík M.


9238 / 8238 Zvolen - B. Bystrica

Paulík, Lupták, Puškár


9239 / 8239 L. Mikuláš - Martin

Martinek, Knižka, Lipták


9240 / 8240 Lučenec - Brezno

Kurčík, Gál, Slávik


9248 / 8248 Brezno - Martin 12:30 a15:00 ŠT 10.12. Vlček, Cpin, Ťažký












I. liga  mladších  žiakov  ( 7. - 6. ročník )














11. kolo: sobota 14 .11.2015 09:00 a 11:30







7221 / 6221 Žilina - Martin

Gajdošík I., Kubala


7222 / 6222 B. Bystrica - Brezno 11:30 a 9:00

Vlček, Trnka


7223 / 6223 Púchov - Lučenec

Hodoň, Švihlík


7224 / 6224 Zvolen - L. Mikuláš

Hrčka, Paulík






















12. kolo: utorok 17.11.2015 o 09:00 a 11:30







7225 / 6225 L. Mikuláš - Žilina

Knižka, Martinek


7226 / 6226 Lučenec - Zvolen 11:30 a09:00

Gál, Kurčík


7227 / 6227 Brezno - Púchov

Ťažký, Turčan


7228 / 6228 Martin - B. Bystrica 11:00 a13:30
Šoška, Volna






















13.  kolo:  sobota  21 . 11. 2015 o 09:00 a 11:30







7229 / 6229 Žilina - B. Bystrica

Janovský, Pacalaj


7230 / 6230 Púchov - Martin

Ragulík, Hodoň


7231 / 6231 Zvolen - Brezno 14:00 a16:30
19.11.
Šebeň, Hrčka


7232 / 6232 L. Mikuláš - Lučenec

Knižka, Lipták






















14.  kolo:  sobota  28 . 11. 2015 o 09:00 a 11:30







7233 / 6233 Lučenec - Žilina

Kurčík, Slávik


7234 / 6234 Brezno - L. Mikuláš

Ťažký, Cpin


7235 / 6235 Martin - Zvolen 10:00 a12:30
Šoška, Paulovič


7236 / 6236 B. Bystrica - Púchov 11:30 a09:00

Trnka, Hrivnák





















15.  kolo:  sobota  05 . 12. 2015 o 09:00 a 11:30







7237 / 6237 Žilina - Púchov

Mišek, Volna


7238 / 6238 B. Bystrica - Zvolen 11:30 a09:00

Trnka, Hrivnák


7239 / 6239 Martin - L. Mikuláš 13:30 a16:00 UT 01.12. Jakubec A., Černák


7240 / 6240 Brezno - Lučenec

Vlček, Ťažký












II. liga  starších  žiakov  ( 9. + 8. ročník ) a




II. liga  mladších  žiakov   ( 7. + 6. ročník )














9. kolo:  nedeľa  15. 11. 2015 o 09:00 a 11:30






11033/12033 P. Bystrica - Detva 9:00 a 11:30 SO  14.11. Ragulík, Maxoň, Píš


11034/12034 Námestovo - Ružomberok

Mišek, Florek, Graňák


11035/12035 D. Kubín - Rim. Sobota

Kubovčík, Lipták, Knižka


11036/12036 Dubnica - Prievidza

Hodoň, Švihlík, Gajdošík M.












10. kolo:  utorok  17. 11. 2015 o 09:00 a 11:30






11037/12037 Detva - Dubnica 12:00 a 14:30

Paulík, Ivanič, Kubiš J.


11038/12038 Prievidza - D. Kubín

Maxoň, Ragulík, Píš


11039/12039 Rim. Sobota - Námestovo

Staššák, Nemec, Kubiš R.


11040/12040 Ružomberok - P. Bystrica

Jakubec A., Lipták, Černák












11. kolo:  nedeľa  22. 11. 2015 o 09:00 a 11:30






11041/12041 Ružomberok - Detva

Mišek, Fleško, Černák


11042/12042 P. Bystrica - Rim. Sobota 9:00 a 11:30 SO  21.11. Drblík, Makúch


11043/12043 Námestovo - Prievidza

Janovský, Florek, Graňák


11044/12044 D. Kubín - Dubnica

Šoška, Volna, Červeň












12. kolo:  nedeľa  29. 11. 2015 o 09:00 a 11:30






11045/12045 Detva - D. Kubín

Gál, Kubiš R., Ivanič


11046/12046 Dubnica - Námestovo

Kosec, Kubala, Gajdošík I.


11047/12047 Prievidza - P. Bystrica

Súder, Maxoň, Ragulík


11048/12048 Rim. Sobota - Ružomberok

Staššák, Nemec, Kubiš J.












13. kolo:  nedeľa  06. 12. 2015 o 09:00 a 11:30






11049/12049 Rim. Sobota - Detva

Staššák, Nemec, Kubiš R.


11078/12078 Prievidza - Ružomberok

Ragulík, Maxoň, Súder


11051/12051 P. Bystrica - Dubnica 9:00 a 11:30
SO 05.12.
Kosec, Kubala, Gajdošík I.


11052/12052 Námestovo - D. Kubín

Pacalaj, Graňák, Florek












Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek - nesúťažné stretnutia












9. kolo:  nedeľa 15. 11. 2015 o 13:15






5065 Námestovo - Žilina 10:00 SO 14.11. Paulovič, Graňák


5066 Prievidza - P. Bystrica 11:00 SO 14.11. Súder, Laurinec


5067 D. Kubín - Martin 14:30 ST 11.11. Fleško, Černák


5068 Púchov - Dubnica 13:00
Kubala, Šurhaňák


5069 Zvolen - voľno





5126 Ružomberok - Brezno 12:00
Lipták, Volna



5071 B. Bystrica - L. Mikuláš 09:00

Trnka, Hrivnák


5072 HC 07 Detva - MHK Bl. Detva 10:00 SO 14.11. Kubiš J., Kubiš R.












10. kolo:  utorok 17. 11. 201 o 13:45






5073 Žilina - Púchov

Fleško, Červeň


5074 Dubnica - D. Kubín 10:00

Kosec, Hodoň


5131 Prievidza
- Martin
14:00
Ragulík, Maxoň


5076 P. Bystrica - Námestovo

Gajdošík M., Súder


5077 voľno - HC 07 Detva





5078 B. Bystrica - MHK Bl. Detva 09:00

Trnka, Hrivnák



5079 L. Mikuláš - Brezno

Knižka, Martinek


5192 Ružomberok - Zvolen
14:00 Černák,  Jakubec A.













11. kolo:  nedeľa 22. 11. 2015 o 13:15






5081 P. Bystrica - Žilina

Hodoň, Gajdošík M.


5082 Námestovo - Martin 10:00 SO 21.11. Florek, Graňák


5083 Prievidza - Dubnica 14:00 SO 21.11. Maxoň, Ragulík


5140 D. Kubín - Púchov 10:30 SO 21.11. Mišek, Paulovič


5085 Ružomberok - voľno





5142 L. Mikuláš
- Zvolen
12:30 Knižka, Lipták



5087 Brezno - MHK Bl. Detva

Ťažký, Turčan


5088 HC 07 Detva - B. Bystrica 10:00 SO 21.11. Kubiš R., Ivanič












12. kolo:  nedeľa 29. 11. 2015 o 13:15






5089 Žilina - D. Kubín

Paulovič, Fleško


5146 Prievidza - Púchov 14:00
Píš, Súder


5091 Dubnica - Námestovo 10:00 SO 28.11. Gajdošík I., Kosec


5092 Martin - P. Bystrica 14:30 PO 23.11.
Jakubec A., Černák


5093 voľno - B. Bystrica





5094 Brezno - HC 07 Detva

Ťažký, Vlček


5095 MHK Bl. Detva - Zvolen 10:00 SO  28.11. Kubiš J., Kubiš R.


5096 L. Mikuláš - Ružomberok 15:00
PI  27.11.
Martinek, Knižka












13. kolo:  nedeľa 06. 12. 2015 o 13:15






5097 Martin - Žilina 13:30
Paulovič, Šoška


5098 P. Bystrica - Dubnica

Gajdošík M., Hodoň


5099 Námestovo - Púchov 10:00 SO  05.12. Graňák, Florek


5100 Prievidza - D. Kubín 14:00 NE  06.12. Maxoň, Ragulík


5101 L. Mikuláš - voľno





5102 Ružomberok - MHK Bl. Detva 12:00 SO  05.12. Lipták, Volna


5103 Brezno - B. Bystrica

Ťažký, Turčan


5104 HC 07 Detva - Zvolen 16:45 ST  02.12. Izakovič, Kubiš J.












Nedeľa : 15.11.2015 SDP 4. ročník v  Lučenci
1 / LUC Lučenec - Rim. Sobota 09:00 Kurčík, Slávik
2 / LUC HC 07 Detva - MHK Bl. Detva 09:50 Kurčík, Slávik
3 / LUC Lučenec - MHK Bl. Detva 11:00 Kurčík, Gál
4 / LUC Rim. Sobota - HC 07 Detva 11:50 Kurčík , Gál
5 / LUC Rim. Sobota - MHK Bl. Detva 13:00 Slávik, Gál
6 / LUC Lučenec - HC 07 Detva 13:50 Slávik, Gál
Nedeľa : 15.11.2015 SDP 3. ročník v Púchove
1 / PUM Púchov - Pov. Bystrica 09:00 Kubala, Šurhaňák
2 / PUM Pov. Bystrica - Prievidza 10:15 Kubala, Šurhaňák
3 / PUM Púchov - Prievidza 11:30 Kubala, Šurhaňák
Sobota : 28.11.2015  Stredoslovenská divízia  4. roč. prípraviek  v  Pov. Bystrici

1 / PBY P. Bystrica - Púchov 8:00
Hodoň, Gajdošík M.


2 / PBY Dubnica - Prievidza 9:15
Hodoň, Gajdošík M.


3 / PBY P. Bystrica - Dubnica 10:30
Hodoň, Makúch


4 / PBY Púchov - Prievidza 11:45
Hodoň, Makúch


5 / PBY P. Bystrica - Prievidza 13:00
Gajdošík M., Makúch


6 / PBY Dubnica - Púchov 14:15
Gajdošík M., Makúch












Sobota : 05.12.2015  Stredoslovenská divízia  4. roč. prípraviek  v  Dubnici


1 / DUB Dubnica - P. Bystrica 7:45
Rehák A., Rehák D.,


2 / DUB Prievidza - Púchov 09:00
Rehák A., Rehák D.,


3 / DUB Dubnica - Púchov 10:15
Rehák A., Rehák D.,


4 / DUB Prievidza - P. Bystrica 11:30
Rehák A., Rehák D.,


5 / DUB Dubnica - Prievidza 12:45
Rehák A., Rehák D.,


6 / DUB P. Bystrica - Púchov 13:00
Rehák A., Rehák D.,












Nedeľa : 06.12.2015  Stredoslovenská divízia  4. roč. prípraviek  v  Martine


1 / MHA Martin - Ružomberok 10:30
Červeň, Fleško


2 / MHA Ružomberok - Žilina 11:15
Červeň, Fleško


3 / MHA Martin - Žilina 12:15
Červeň, Fleško












Sobota : 05.12.2015  Stredoslovenská divízia  3. roč. prípraviek  v  Martine


1 / MHA Martin - D. Kubín 10:00
Červeň, Fleško


2 / MHA Žilina - Ružomberok 10:45
Červeň, Fleško


3 / MHA Martin - Ružomberok 11:45
Červeň, Šoška


4 / MHA Žilina - D. Kubín 12:30
Červeň, Šoška


5 / MHA Ružomberok - D. Kubín 13:30
Fleško, Šoška


6 / MHA Martin - Žilina 14:15
Fleško, Šoška
























U P O Z O R N E N I E  !!!














Zápisy o stretnutí  " TERMOPAPIER " v  kolonke / VK /,  vekovo mladší hráč musí byť označený písmenom

P ( prípravkár ), MŽ ( mladší žiak ), SŽ ( starší žiak ), D (dorastenec), J (junior) - SP SZĽH, čl. 18, písm. d).

Nedodržanie tohto ustanovenia bude riešené pre hokejové kluby a rozhodcov v zmysle DP SZĽH !












Zápisy zo stretnutí SDP 4. a 3. ročník zasielať na SsZĽH !






















Žiadame hokejové kluby zaslať najneskôr do 30.11.2015 na SsZĽH

zmeny termínov a UHČ stretnutí pre vydanie DL č. 4 - december 2015.

Termín pre ospravedlnenie rozhodcov z delegovania na stretnutia

v  DL. č. 4 - december 2015 je do 30.11.2015.























Banská Bystrica   03. 11. 2015















































Ing. Ľuboš  Jakubec,  v. r. Drahomír  Mydlo



predseda  KR  SsZĽH
sekretár  SsZĽH










































Aktualizované ( Piatok, 04 December 2015 11:17)