Delegačný  list  SsZĽH   č. 4 / 2014 - 2015











Orange  I. liga  starších  žiakov   ( 9. - 8. ročník )















16.  kolo:  sobota 13 . 12. 2014 o 09:00 a 11:30

















9241/ 8241 Lučenec - B. Bystrica


Kurčík, Nagy, Gál

9242 / 8242 Púchov - Žilina


Mišek, Durmis, Kubala

9243 / 8243 Brezno - Zvolen


Vlček L., Ťažký, Mydlo

9244 / 8244 L. Mikuláš - Martin


Kubovčík, Martinek, Knižka












17.  kolo:  sobota  20. 12. 2014 o 09:00 a 11:30

















9245/ 8245 Martin - Lučenec

10:00 a 12:30 Mišek, Šimko, Kalnický

9246 / 8246 Zvolen - L. Mikuláš


Nosáľ, Hrčka, Šebeň
9247 / 8247 Žilina - Brezno


Kováčik, Jakubec A., Černák
9248 / 8248 B. Bystrica - Púchov


Turčan, Gáfrik M., Trnka












18.  kolo:  pondelok  22 . 12. 2014 o 9:00 a 11:30
















9249 / 8249 Lučenec - Púchov
10.12. 12:00 a 14:15 Kurčík, Gál, Nagy

9250 / 8250 Brezno - B. Bystrica


Mydlo, Ťažký, Gáfrik M.

9251 / 8251 L. Mikuláš - Žilina

12:00 a 14:15
Kubovčík, Martinek, Knižka

9252 / 8252 Martin - Zvolen

10:00 a 12:30 Jakubec A., Černák, Kováčik












19.  kolo:  streda  07 . 01. 2015 o 9:00 a 11:30

















9253 / 8253 Zvolen - Lučenec


Nosáľ, Šebeň, Slančík

9254 / 8254 Žilina - Martin


Kosec, Ďurina, Halajčík

9255 / 8255 B. Bystrica - L. Mikuláš

11:30 a 9,00
Turčan, Gáfrik, Baranka

9256 / 8256 Púchov - Brezno


Mišek, Gajdošík M., Hodoň












20.  kolo:  sobota  10 . 01. 2015 o 09: 00 a 11.30

















9257 / 8257 Lučenec - Brezno


Kurčík, Gál, Nagy

9258 / 7258 L. Mikuláš - Púchov


Kubovčík, Knižka, Danielčák

9259 / 8259 Martin - B. Bystrica

10:00 a 12:30 Mišek, Kalnický, Šoška

9260 / 8260 Zvolen - Žilina


Paulík, Šebeň, Slančík












21.  kolo:  sobota  17 . 01. 2015 o 9:00 a 11:30


















9261 / 8261 Žilina - Lučenec


Mišek, Janovský, Šimko

9262 / 8262 B. Bystrica - Zvolen


Vlček L., Gáfrik M., Baranka

9263 / 8263 Púchov - Martin


Kosec, Gajdošík M., Hodoň

9264 / 8264 Brezno - L. Mikuláš


Mydlo, Ťažký, Chabada























I. liga mladších žiakov ( 7. - 6. ročník )
















16.  kolo:  sobota 13 . 12. 2014 o 09:00 a 11:30

















7241 / 6241 B. Bystrica - Lučenec

11:30 a 9:00
Turčan, Gáfrik M.

7242 / 6242 Žilina - Púchov


Kováčik, Šimko

7243 / 6243 Zvolen - Brezno


Nosáľ, Paulík


7244 / 6244 Martin - L. Mikuláš

02.12.














17.  kolo:  sobota  20. 12. 2014 o 09:00 a 11:30

















7245 / 6245 Lučenec - Martin
09.12. 10:00 a 12:15 Kurčík, Gál


7246 / 6246 L. Mikuláš - Zvolen


Kubovčík, Danielčák

7247 / 6247 Brezno - Žilina
18.12.
10:00 a 12:30
Mydlo, Ťažký


7248 / 6248 Púchov - B. Bystrica


Švihlík, Hodoň













18.  kolo:  pondelok  22 . 12. 2014 o 9:00 a 11:30
















7249 / 6249 Púchov - Lučenec
10.12. 12:00 a 14:15 Hodoň, Durmis


7250 / 6250 B. Bystrica - Brezno

12:00 a 9:30
Turčan, Baranka

7251 / 6251 Žilina - L. Mikuláš

11:45 a 14:15 Kosec, Ďurina


7252 / 6252 Zvolen - Martin


Puškár, Lupták













19.  kolo:  streda  07 . 01. 2015 o 9:00 a 11:30

















7253 / 6253 Lučenec - Zvolen


Kurčík, Nagy


7254 / 6254 Martin - Žilina

14:00 a 16:30 Jakubec A., Černák

7255 / 6255 L. Mikuláš - B. Bystrica

11:00 a 13:15
Danielčák, Martinek

7256 / 6256 Brezno - Púchov


Chabada,Ťažký













20.  kolo:  sobota  10 . 01. 2015 o 09: 00 a 11.30

















7257 / 6257 Brezno - Lučenec


Mydlo, Cpin


7258 / 6258 Púchov - L. Mikuláš


Kováčik, Jakubec A.

7259 / 6259 B. Bystrica - Martin

11:30 9:00
Gáfrik, Baranka


7260 / 6260 Žilina - Zvolen


Kosec, Halajčík













21.  kolo:  sobota  17 . 01. 2015 o 9:00 a 11:30


















7261 / 6261 Lučenec - Žilina


Sihelský, Kubelka

7262 / 6262 Zvolen - B. Bystrica

11:30 a 9:00
Nosáľ, Paulík


7263 / 6263 Martin - Púchov

10:00 a 12:30 Pacalaj, Kalnický

7264 / 6264 L. Mikuláš - Brezno


Danielčák, Martinek























Orange  II. liga  starších  žiakov  ( 9. + 8. ročník ) a




II. liga  mladších  žiakov   ( 7. + 6. ročník )
















11.  kolo:  nedeľa 14 . 12. 2014 o 09:00 a 11:30


















11061/12061 Blesky Detva - Petržalka


Paulík, Puškár, Lupták

11062/12062 Senica - P. Bystrica


ZsZĽH


11063/12063 Námestovo - Dubnica

10:00 a 12:30 Znak, Florek, Graňák

11064/12064 Nové Zámky - Prievidza
SO 13.12 9:00 a 11:30 ZsZĽH


11065/12065 Levice - D. Kubín
SO 13.12 9:00 a 11:30 ZsZĽH


11066/12066 Rim. Sobota - Ružomberok


Sihelský, Staššák, Kubelka























12.  kolo:  nedeľa 21 . 12. 2014 o 09:00 a 11:30


















11067/12067 Petržalka - Ružomberok


BZĽH


11068/12068 Rim. Sobota - D. Kubín


Sihelský, Staššák, Kubelka

11069/12069 Levice - Prievidza
SO 20.12.
9:00 a 11:30 ZsZĽH


11070/12070 Nové Zámky - Dubnica
SO 20.12. 9:00 a 11:30 ZsZĽH


11071/12071 Námestovo - P. Bystrica

9:00 a 11:30 Znak, Florek, Graňák

11072/12072 Senica - Blesky Detva

10:00 a 12:30
ZsZĽH
























13.  kolo:  nedeľa 11 . 01. 2015 o 09:00 a 11:30


















11073/12073 Senica - Petržalka


ZsZĽH


11074/12074 Blesky Detva - Námestovo


Paulík, Puškár Lupták

11075/12075 P. Bystrica - Nové Zámky
SO 10.01. 9:00 a 11:30 Janovský, Černák, Šimko

11076/12076 Dubnica - Levice
SO 10.01. 9:00 a 11:30 Švihlík, Hodoň, Gajdošík M.

11077/12077 Prievidza - Rim. Sobota
SO 10.01. 9:00 a 11:30 Brna, Ragulík, Súder

11078/12078 D. Kubín - Ružomberok
SO 10.01. 9:00 a 11:30 Ďurina, Durmis, Kubala























14.  kolo:  nedeľa 18 . 01. 2015 o 09:00 a 11:30


















11079/12079 Petržalka - D. Kubín


ZsZĽH


11080/12080 Ružomberok - Prievidza
SO 17.1.

Kováčik,Jakubec A., Černák

11081/12081 Rim. Sobota - Dubnica


Staššák, Sihelský, Kubelka

11082/12082 Levice - P. Bystrica
SO 17.01. 9:00 a 11:30 ZsZĽH


11083/12083 Nové Zámky - Blesky Detva
SO 17.01. 9:00 a 11:30 ZsZĽH


11084/12084 Námestovo - Senica
PI 16.01.
12:00 a 14:30 Znak, Florek, Graňák












Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek
















13. kolo: nedeľa 14. 12. 2014 o 13:15 hod.


















5097 Námestovo - Prievidza

15:00 Florek, Graňák


5098 Martin - Dubnica
ŠT 11.12. 16:00 Jakubec A., Černák

5099 Žilina - D. Kubín

stretnutie sa nehrá !
Kubala, Ďurina


5100 P. Bystrica - Púchov

13:00 Halalčík, Durmis


5101 Zvolen - voľno

9:00



5102 L. Mikuláš - Lučenec

12:30
Danielčák, Knižka

5103 Brezno - MHK Bl. Detva


Mydlo, Balcarová


5104 HC 07 Detva
B. Bystrica
SO 13.12. 10:00 Šebeň, Slančík













14. kolo: nedeľa 21.12.2014 o 13:15 hod.

















5105 Prievidza - P. Bystrica






5106 Púchov - Žilina
PO  15.12. 16:00 Hodoň, Gajdošík M.

5107 D. Kubín - Martin
ST 10.12. 15:45 Černák, Šimko


5108 Dubnica - Námestovo

13:00 Hodoň, Gajdošík M.

5109 voľno - HC 07 Detva






5110 B. Bystrica - Brezno


Baranka, Trnka


5111 MHK Bl. Detva - L. Mikuláš
UT 16.12. 13:00 Šebeň, Slančík



5112 Lučenec
Zvolen


Gál, Nagy
























15. kolo:  nedeľa 04. 01. 2015 o 13:15 hod.

















5113 Dubnica - Prievidza

10:30 Švihlík, Hodoň


5114 D. Kubín - Námestovo


Šimko, Kováčik


5115 Púchov - Martin
ŠT  15.1.
11:00 Durmis, Gajdošík M.

5116 P. Bystrica - Žilina

NEHRÁ  SA !
Kosec, Ďurina


5117 Lučenec - voľno






5118 Zvolen - MHK Bl.Detva

9:00 Šebeň, Hrčka


5119 B. Bystrica - L. Mikuláš


Trnka, Baranka


5120 HC 07 Detva
Brezno
UT 06.01. 13:00 Slančík, Hrčka













16. kolo:  nedeľa 11. 01. 2015 o 13:15 hod.

















5121 Prievidza - Žilina


Maxoň, Ragulík


5122 Martin - P. Bystrica

13:30 Pacalaj, Janovský

5123 Námestovo - Púchov

10:00 Florek, Graňák


5124 Dubnica - D. Kubín

13:00 Gajdošík, Hodoň

5125 voľno - Brezno






5126 L. Mikuláš - HC 07 Detva
UT 13.1.
13:30
Martinek, Knižka

5127 Zvolen - B. Bystrica

9:00 Hrčka, Slančík


5128 MHK Bl. Detva
Lučenec
SO 10.01. 10:00 Puškár, Lupták













17. kolo:  nedeľa 18. 01. 2015 o 13:15


















5129 D. Kubín - Prievidza


Šoška, Šimko


5186 Dubnica - Púchov

SO 17.1.
10:00 Durmis, Kubala


5187 Námestovo
- P. Bystrica

SO  17.1.
10:00 Florek, Graňák


5132 Žilina - Martin


Kosec, Ďurina


5133 MHK Bl.Detva - voľno






5134 B. Bystrica - Lučenec

14:15
Trnka, Baranka


5135 HC 07 Detva - Zvolen
SO 17.01. 10:00 Šebeň, Hrčka


5136 Brezno - L. Mikuláš


Balcarová,Cpin













Nedeľa: 14.12.2014 Nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Martine













1 / MHA Martin - Ružomberok

10:00 Jakubec A., Kováčik

2 / MHA Žilina - Námestovo

10:55 Jakubec A., Kováčik

3 / MHA Martin - Námestovo

11:55 Černák, Šimko


4 / MHA Ružomberok - Žilina

12:50 Černák, Šimko


5 / MHA Námestovo - Ružomberok

13:50 Jakubec A., Kováčik

6 / MHA Martin - Žilina

14:45 Černák, Šimko













Nedeľa: 14.12.2014 turnaj  3. ročníkov -  v  Púchove














1 / PUCH Púchov - P. Bystrica

12:45 Hodoň, Gajdošík M.

2 / PUCH P. Bystrica - Žilina

14:00 Hodoň, Gajdošík M.

3 / PUCH Púchov - Žilina

15:15 Hodoň, Gajdošík M.












Utorok : 23.12.2014 turnaj  4. ročníkov -  v  Púchove














1 / PUCH Púchov - P. Bystrica

9:00 Hodoň, Gajdošík M.

2 / PUCH Dubnica - Žilina

10:30 Hodoň, Gajdošík M.

3 / PUCH Púchov - Žilina

12:00 Hodoň, Gajdošík M.

4 / PUCH Dubnica - P. Bystrica

13:30 Hodoň, Gajdošík M.

5 / PUCH Žilina - P. Bystrica

15:00 Hodoň, Gajdošík M.

6 / PUCH Púchov - Dubnica

16:30 Hodoň, Gajdošík M.























Nedeľa: 18.01.2015 Nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Púchove












1 / PUCH Púchov
- P. Bystrica


9:00
Durmis, Kubala


2 / PUCH Púchov
- Dubnica


10:15
Durmis, Kubala


3 / PUCH P. Bystrica
- Dubnica


11:30
Durmis, Kubala


Nedeľa : 11.01.2015 SDP 4 v Lučenci
1 / LUC Lučenec - R. Sobota 9:00
2 / LUC MHK Blesky  Detva - R. Sobota 10:00
3 / LUC Lučenec - HC 07 Detva 11:00
4 / LUC HC 07 Detva - R. Sobota 12:00
5 / LUC Lučenec - Blesky Detva 13:00

6 / LUC HC 07 Detva - Blesky Detva 14:00



Nedeľa:18.01.2015

SDP 4 v  Detve









1 / DET HC 07 Detva - Lučenec Hrčka, Šebeň 7:30
2 / DET MHK Blesky Detva - R. Sobota Hrčka, Šebeň 8:30
3 / DET Lučenec - R. Sobota Hrčka, Šebeň 9:30
4 / DET MHK Blesky Detva - HC 07 Detva Hrčka, Šebeň 10:30
5 / DET HC 07 Detva - R. Sobota Hrčka, Šebeň 11:30
6 / DET MHK Blesky Detva - Lučenec Hrčka, Šebeň 12:30
Žiadame hokejové kluby zaslať najneskôr do 29.12.2014 na SsZĽH

zmeny termínov a UHČ stretnutí pre vydanie DL č. 5 - január 2015.

Termín pre ospravedlnenie rozhodcov z delegovania na stretnutia

v  DL. č. 5 - január 2015 je do 29.12.2014.


























Žiadame  rozhodcov o dôsledné kontrolovanie všetkých dokladov a zápisu pred stretnutím ako aj

dôsledné vyplnenie zápisu po stretnutí a odoslania spoločne s dokladmi v stanovenom


termíne na SsZĽH.





















































Ing. Ľuboš  Jakubec,  v. r.

Drahomír  Mydlo


predseda  KR  SsZĽH


sekretár  SsZLH



































































Aktualizované ( Piatok, 27 Február 2015 11:42)