Delegačný list SsZĽH č. 5 / 2010 - 2011




























I. liga starších a mladších žiakov (9. - 7. ročník)


















23. kolo: štvrtok 06 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






9325 / 7325 Zvolen - voľno








9326 / 7326 Martin - P. Bystrica
ut.4.1.o 11,30 a 14,00 hod.

Mišek, Kovačik, Pavlovič J.


9327 / 7327 L. Mikuláš - B. Bystrica
o 12,00 a 14,30 hod. Pethö, Pleva, Martiš



9328 / 7328 Žilina - Dubnica


Kubjatko, Gajdošík, Peterka


9329 / 7329 Púchov - D. Kubín


Bagin, Švihlík, Mutala



9330 / 7330 Brezno - Prievidza


Vlček, Gáfrik, Pavlík
















24. kolo: sobota 08 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






9331 / 7331 voľno - Dubnica








9332 / 7332 B. Bystrica - Žilina


Rojík R., Belo, Kubík



9333 / 7333 P. Bystrica - L. Mikuláš


Kuchár M., Kuchár J., Samek


9334 / 7334 Zvolen - Martin


Nosáľ, Rojík P., Kyseľ



9335 / 7335 D. Kubín - Prievidza


Uher, Pacalaj, Mujgoš



9336 / 7336 Púchov - Brezno
4.1. o 10,30 a 13,00 hod.

Gargulák, Fleger, Mrocek















25. kolo: sobota 15 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






9337 / 7337 Martin - voľno








9338 / 7338 L. Mikuláš - Zvolen


Mišek, Mujgoš, Kováčik



9339 / 7339 Žilina - P. Bystrica


Pavlovič B., Pacalaj, Pavlovič J.


9340 / 7340 Dubnica - B. Bystrica


Gargulák, Mrocek, Fléger


9341 / 7341 Brezno - D. Kubín


Vlček, Kubík, Rojík P.



9342 / 7342 Prievidza - Púchov


Brna, Semančík, Maxoň
















26. kolo: sobota 22 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






9343 / 7343 voľno - B. Bystrica








9344 / 7344 P. Bystrica - Dubnica


Kosec, Peterka, Jantošová


9345 / 7345 Zvolen - Žilina


Nosáľ, Belo, Kapusta



9346 / 7346 Martin - L. Mikuláš
o 10,30 a 13,00 hod.

Mišek, Kováčik, Pacalaj



9347 / 7347 D. Kubín - Púchov


Uher, Mujgoš, Pavlovič B.


9348 / 7348 Prievidza - Brezno


Frimmel, Mráz, Maxoň
















27. kolo: sobota 29 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






9349 / 7349 L. Mikuláš - voľno








9350 / 7350 Žilina - Martin


Gargulák, Mrocek, Fléger


9351 / 7351 Dubnica - Zvolen


Kubjatko, Gajdošík, Peterka


9352 / 7352 B. Bystrica - P. Bystrica


Turčan, Znak, Ivan



9353 / 7353 Prievidza - D. Kubín


Bunda, Mráz, Lukáč



9354 / 7354 Brezno - Púchov


Vlček, Zelený, Gáfrik
















28. kolo: pondelok 31 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






9355 / 7355 voľno - P. Bystrica








9356 / 7356 Zvolen - B. Bystrica


Nosáľ, Kyseľ, Rojík P.



9357 / 7357 Martin - Dubnica
str.26.1.o 12,00 a 14,30 hod.

Mišek, Pacalaj, Kováčik



9358 / 7358 L. Mikuláš - Žilina
o 12,00 a 14,30 hod.

Pethö, Pleva, Martiš



9359 / 7359 D. Kubín - Brezno


Mesároš, Ladňák, Paluga I.


9360 / 7360 Púchov - Prievidza


Bagin, Švihlík, Mutala
















29. kolo: sobotak 05 . 02. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






9361 / 7361 Žilina - voľno








9362 / 7362 Dubnica - L. Mikuláš


Kosec, Jantošová, Peterka


9363 / 7363 B. Bystrica - Martin


Turčan, Znak, Zelený



9364 / 7364 P. Bystrica - Zvolen


Gargulák, Mrocek, Fléger


9365 / 7365 Púchov - D. Kubín


Kubjatku, Gajdošík, Kuchár J.


9366 / 7366 Brezno - Prievidza


Vlček, Rojík P., Belo















I. liga starších a mladších žiakov (8. - 6. ročník)


















23. kolo: štvrtok 06 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






8325 / 6325 voľno - Zvolen








8326 / 6326 P. Bystrica - Martin
ut.4.1. o 9,00 a 11,30 hod.

Kosec, Kuchár M.



8327 / 6327 B. Bystrica - L. Mikuláš
o 12,00 a 14,30 hod. Turčan, Ivan




8328 / 6328 Dubnica - Žilina


Mrocek, Fleger




8329 / 6329 D. Kubín - Púchov


Ladňák, Paluga I.



8330 / 6330 Prievidza - Brezno


Brna, Bunda

















24. kolo: sobota 08 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






8331 / 6331 Dubnica - voľno








8332 / 6332 Žilina - B. Bystrica


Kubjatko, Gajdošík



8333 / 6333 L. Mikuláš - P. Bystrica


Mesároš, Pleva



8334 / 6334 Martin - Zvolen
o 10,30 a 13,00 hod.

Mišek, Pavlovič B.



8335 / 6335 Prievidza - D. Kubín


Otto, Frimmel




8336 / 6336 Brezno - Púchov
4.1. o 10,30 a 13,00 hod.

Znak, Gáfrik

















25. kolo: sobota 15 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






8337 / 6337 voľno - Martin








8338 / 6338 Zvolen - L. Mikuláš


Nosáľ, Rojík R.




8339 / 6339 P. Bystrica - Žilina


Ragulík, Lukáč




8340 / 6340 B. Bystrica - Dubnica


Znak, Gáfrik




8341 / 6341 D. Kubín - Brezno


Mesároš, Martiš



8342 / 6342 Púchov - Prievidza


Bagin, Švihlík

















26. kolo: sobota 22 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






8343 / 6343 B. Bystrica - voľno








8344 / 6344 Dubnica - P. Bystrica


Bagin, Mutala




8345 / 6345 Žilina - Zvolen


Kuchár M., Kuchár J.



8346 / 6346 L. Mikuláš - Martin


Ladňák, Paluga I.



8347 / 6347 Púchov - D. Kubín
o 12,00 a 14,30

Gargulák, Mrocek



8348 / 6348 Brezno - Prievidza


Vlček, Gáfrik

















27. kolo: sobota 29 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






8349 / 6349 voľno - L. Mikuláš








8350 / 6350 Martin - Žilina
o 10,30 a 13,00 hod.

Kováčik, Mujgoš



8351 / 6351 Zvolen - Dubnica


Rojík R., Kubík




8352 / 6352 P. Bystrica - B. Bystrica


Brna, Frimmel




8353 / 6353 D. Kubín - Prievidza


Paulovič B., Paulovič J.



8354 / 6354 Púchov - Brezno


Kosec, Jantošová
















28. kolo: pondelok 31 . 01. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






8355 / 6345 P. Bystrica - voľno








8356 / 6356 B. Bystrica - Zvolen


Gáfrik, Zelený




8357 / 6357 Dubnica - Martin
str.26.1.o 11,30 a 13,00 hod.

Kuchár M., Samek



8358 / 6358 Žilina - L. Mikuláš
o 15,00 a 17,30 hod.

Mujgoš, Uher




8359 / 6359 Brezno - D. Kubín


Znak, Ivan




8360 / 6360 Prievidza - Púchov


Otto, Maxoň

















29. kolo: sobotak 05 . 02. 2011 o 9.00 a 11.30 hod.






8361 / 6361 voľno - Žilina








8362 / 6362 L. Mikuláš - Dubnica


Pleva, Martiš




8363 / 6363 Martin - B. Bystrica
o 10,30 a 13,00 hod.

Mišek, Kováčik




8364 / 6364 Zvolen - P. Bystrica


Rojík R., Nosáľ




8365 / 6365 D. Kubín - Púchov


Pacalaj, Mujgoš



8366 / 6366 Prievidza - Brezno


Frimmel, Ragulík





























II. liga Dorast - juniori






















6. kolo: sobota 15. 01. 2011 o 13.00 hod.






412 Partizánske - T. Teplice
ned. 16.1. o10,30 hod

Michna, Ondrejka, Švec



406
T. Teplice
-
Partizánske

štv.20.1.o 17,30 hod.

Mišek, Mujgoš, Uher





7. kolo: piatok 21. 01. 2011 o 17,30 hod.







414 R. Sobota - T. Teplice


Nosáľ, Belo, Kapusta
















8. kolo: piatok 28. 01. 2011 o 16,15 hod.







416 Partizánske
- R. Sobota



Michna, Ondrejka, Švec

















9. kolo: piatok 04. 02. 2011 o 18,00 hod.







411 T. Teplice - Partizánske

Mišek, Pacalaj, Jurašek



418
-






















II. liga starších a mladších žiakov




















8. kolo: nedeľa 16. 01. 2011 o 9,00 a 11,30 hod.






516 / 742 Lučenec - Partizánske

Golian, Kurčík

















9. kolo: nedeľa 23. 01. 2011 o 9,00  hod.







518 /
Ružomberok - Lučenec


Pleva, Mesároš



744
Ružomberok
-
Lučenec

po.31.1.o 10,00

Paulovič, Paulovič,





10. kolo: nedeľa 30. 01. 2011 o 9,00 a 11,30 hod.






520 / 748 Ružomberok - Partizánske

Paluga I. , Ladňák


















II. liga mladších žiakov






















3. kolo : nedeľa 23.01.2011 o 10,00 hod.








427 T. Teplice - Nové Mesto n/Váhom
Jurášek, Pavlík

















4. kolo : sobota 15.01.2011 o 10,00 hod.








432 T. Teplice - Hlohovec


Jurášek, Mráz

















14. kolo: nedeľa 16. 01. 2011 o 13,00 hod.







/ 741 Detva - Ružomberok

Tkáč, Golian

















15. kolo: nedeľa 23. 01. 2011 o 10,00 hod.







/ 745 R. Sobota - Detva


Kňažko, Ramaj

















16. kolo: nedeľa 30. 01. 2011 o 10,00 hod.






/ 747 R. Sobota
Lučenec


Kňažko, Ramaj

















17. kolo: nedeľa 06. 02. 2011 o 11,30 hod.







/ 750 Partizánske - R. Sobota

Michna, Jarolín




/ 751 Lučenec - Detva


Golian, Kurčík

















Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek - nesúťažné stretnutia

















18. kolo: nedeľa 09. 01. 2011 o 13,15 hod.








5137 voľno - Ružomberok







5138 Martin o.z. - Lučenec
o 14,30 hod.
Kováčik, Mujgoš



5139 B. Bystrica - Prievidza
o 14,15 hod.

Zelený, Znak




5140 Zvolen - Dubnica
o 9,00 hod.
Rojík P., Kyseľ




5141 D. Kubín - Martin a.s.

Ladňák, Paluga I.



5142 L. Mikuláš - Žilina
o 17,00 hod.

Mesároš, Martiš



5143 Partizánske - Púchov
sob. 8.1. o 10,00 hod. Ondrejka, Švec




5144 P. Bystrica - Brezno


Peterka, Jantošová
















19. kolo: nedeľa 16. 01. 2011 o 13,15 hod.







5145 P. Bystrica - voľno








5146 Brezno - Partizánske

Vlček, Gáfrik




5147 Púchov - L. Mikuláš o 13,00 hod.
Mrocek, Fléger




5148 Žilina - D. Kubín
o16,00 hod.

Samek, Gajdošík



5149 Martin a.s. - Zvolen
o 14,30 hod.
Kováčik, Pacalaj



5030 B. Bystrica - Dubnica
o 9,00 hod.

Zelený, Znak




5151 Prievidza - Martin o.z.

Maxon, Ragulský



5152 Lučenec - Ružomberok

Golian, Kurčík

















20. kolo: nedeľa 23. 01. 2011 o 13,15 hod.






5153 voľno - Lučenec








5154 Ružomberok - Prievidza
sob. 22.1. o 9,00 h. Pethö, Pleva




5155 Martin o.z. - Dubnica
o 14,30 hod.
Kováčik, Paulovič J.



5156 B. Bystrica - Martin a.s. sob.22.1.o11,00 hod.

Zelený, Znak




5157 Zvolen - Žilina
o 9,00 hod.
Kubík, Janiczek



5158 D. Kubín - Púchov


Ladňák, Paluga I.



5159 L. Mikuláš - Brezno

Mesároš, Martiš



5160 Partizánske - P. Bystrica piat. 21.1. o 16,15 hod. Michna, Jarolín

















21. kolo: nedeľa 30.01. 2011 o 13,15 hod.






5161 Partizánske - voľno








5162 P. Bystrica - L. Mikuláš o 11,00 hod.

Kosec, Samek




5163 Brezno - D. Kubín


Vlček, Gáfrik




5164 Púchov - Zvolen
o 13,00 hod.
Mrocek, Fléger




5165 Žilina - B. Bystrica pia.28.1. o 13,15 hod.

Gajdošík, Jantošová



5166 Martin a.s. - Martin o.z. o 14,30 hod.
Kováčik ,Paulovič J.



5167 Dubnica - Ružomberok

Švihlík, Mutala




5168 Prievidza - Lučenec


Semančík, Lukáč
















22. kolo: nedeľa 06.02. 2011 o 13,15 hod.






5169 voľno - Prievidza








5170 Lučenec - Dubnica


Golian, Kurčík




5171 Ružomberok - Martin a.s. sob. 5.2. o 9,00 hod. Pethö, Mesároš



5172 Martin o.z. - Žilina
o 14,30 hod.
Paulovič B., Paulovič J.



5173 B. Bystrica - Púchov


Znak, Zelený




5174 Zvolen - Brezno
o 9,00 hod.
Rojík P., Janiczek



5175 D. Kubín - P. Bystrica

Ladňák, Paluga I.



5176 L. Mikuláš - Partizánske ut.8.2.o 12,00

Martiš, Pleva






























Sobota: 15.01.2011 Turnaj 4. ročníka - minihokej v Rimavskej Sobote
















1 / RS R. Sobota - Lučenec
o 9,00 hod.
Golian, Kurčík




2 / RS Brezno - Detva
o 10,00 hod. Tkáč, Kurčík




3 / RS Lučenec - Brezno
o 11,00 hod.
Golian, Tkáč




4 / RS Detva - R. Sobota o 12,00 hod.
Golian, Kurčík




5 / RS Lučenec - Detva
o 13,00 hod.
Tkáč, Kurčík




6 / RS R. Sobota - Brezno
o 14,00 hod.
Golian, Tkáč










































































O Z N A M


















Žiadame hokejové kluby zaslať najneskôr do 27.01.2010 na SsZĽH


zmeny termínov a UHČ stretnutí pre vydanie DL č. 6 - február 2010.


Termín pre ospravedlnenie rozhodcov z delegovania na stretnutia

v DL. č. 6 - február 2010 je do 27.01.2010.
































Ing. Ľuboš Jakubec








predseda KR SsZĽH

































Aktualizované ( Pondelok, 07 Február 2011 14:37)