Delegačný  list  SsZĽH   č. 7 / 2013 - 2014











Orange  I. liga  starších  žiakov " A " ( 9. - 8. ročník )















7.  kolo:  sobota 08 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30






9403 / 8403 Prešov - Zvolen
25.02.




9404 / 8404 S. N. Ves - Martin






9405 / 8405 Košice - Poprad






9919 / 8919 B. Bystrica - Slovan BA

Turčan, Gáfrik V., Gáfrik M.


9920 / 8920 Nitra - Žilina 11:00 a 13:30





9921 / 8921 Trenčín - Ružinov BA 10:30
















9268 / 8268 L. Mikuláš - Brezno 09:00 a 11:00 06.3. Martiš, Vadovický, Danielčák














9.  kolo: sobota 08 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30










9281/ 8281 Brezno - voľno






92 828 282 Púchov - L. Mikuláš

Jung, Rehák A., Švihlík













8.  kolo:  sobota 15 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30






9406 / 8406 Zvolen - Košice 10:00 a 12:30

Paulík, Slančík, Šebeň


9407 / 8407 Poprad - S. N. Ves 10:15





9408 / 8408 Martin - Prešov 10:30

Janovský, Černák, Pacalaj


9922 / 8922 Slovan BA - Trenčín






9923 / 8923 Ružinov BA - Nitra






9924 / 8924 Žilina - B. Bystrica 9:00 a 11:30 05.3. Gašparík, Ďurina, Halajčík















10.  kolo:sobota 15 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30










9283 / 8283 voľno -
L. Mikuláš






9284 / 8284 Púchov -
Brezno

Bagin, Martinek, Hodoň













9.  kolo:  sobota  22 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30









9409 / 8409 Martin - Zvolen

Kováčik, Janovský, Pacalaj


9410 / 8410 Prešov - Poprad






9411 / 8411 S. N. Ves - Košice






9925 / 8925 Žilina - Slovan BA

Gašparík, Jakubec A., Šimko


9926 / 8926 B. Bystrica - Ružinov BA

Turčan, Gáfrik M., Baranka


9927 / 8927 Nitra - Trenčín 10:30
















11.  kolo:  sobota 22 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30








9285 / 8285 Púchov - voľno






9286 / 8286 Brezno - L. Mikuláš 10:30 a 13:00
18.3.














10.  kolo:  sobota 29 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30







9412 / 8412 Zvolen - S. N. Ves

Paulík, Ľupták, Puškár


9413 / 8413 Košice - Prešov






9414 / 8414 Poprad - Martin 11:15 27.3.





9928 / 8928 Slovan BA - Nitra






9929 / 8929 Trenčín - B. Bystrica 12:00 a 14:30
28.3.





9930 / 8930 Ružinov BA - Žilina 13:15 a 15:45 25.3.















12.  kolo:  sobota 29 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30








9287 / 8285 voľno
- Brezno






9288 / 8288 L. Mikuláš
- Púchov 10:30 a 12:30
13.3.
Kubovčík,Knižka,Danielčák


























Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " A "  ( 7. - 6. ročník )














7.  kolo:  sobota 08 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30









7403 / 6403 Zvolen - Prešov
26.02.




7404 / 6404 Martin - S. N. Ves

Pacalaj, Kováčik



7405 / 6405 Poprad - Košice 10:15





7919 / 6919 Slovan BA - B. Bystrica






7920 / 6920 Žilina - Nitra

Šimko, Jakubec A.



7921 / 6921 Ružinov BA - Trenčín




























7268 / 6268 Brezno - L. Mikuláš 09:00
05.3. Ivan, Ťažký















9.  kolo:  sobota  08 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30










7281 / 6281 voľno - Brezno






7282 / 6282 L. Mikuláš - Púchov

14:30 a 16:30



Martiš, Vadovický













8.  kolo:  sobota 15 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30







7406 / 6406 Košice - Zvolen






7407 / 6407 S. N. Ves - Poprad






7408 / 6408 Prešov - Martin 10:30






7922 / 6922 Trenčín - Slovan BA 10:30





7923 / 6923 Nitra - Ružinov BA 10:30





7924 / 6924 B. Bystrica - Žilina

Baranka, Gáfrik V.














10.  kolo:  sobota 15 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30








7283 / 6283 L. Mikuláš - voľno






7284 / 6284 Brezno - Púchov

L. Vlček, Ťažký













9.  kolo:  sobota  22 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30









7409 / 6409 Zvolen - Martin 10:30 a 13:00
26.3.
Nosáľ, Paulík



7410 / 6410 Poprad - Prešov 10:15





7411 / 6411 Košice - S. N. Ves






7925 / 6925 Slovan BA - Žilina






7926 / 6926 Ružinov BA - B. Bystrica






7927 / 6927 Trenčín - Nitra 10:30
















11.  kolo:  sobota 22 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30










7285 / 6285 voľno - Púchov






7286 / 6286 L. Mikuláš - Brezno

Martiš, Kubovčík














10.  kolo:  sobota 29 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30







7412 / 6412 S. N. Ves - Zvolen 12:00 a 14:30
25.3.





7413 / 6413 Prešov - Košice






7414 / 6414 Martin - Poprad 14:00
25.3.           





7928 / 6928 Nitra - Slovan BA 10:30





7929 / 6929 B. Bystrica - Trenčín 12:00 a 14:30
27.3.
Baranka, Gáfrik V.



7930 / 6930 Žilina - Ružinov BA 11:30 a 14:00 25.3. Kosec, Ďurina














12.  kolo:  sobota 29 . 3. 2014 o 09:00 a 11:30










7287 / 6287 voľno - Brezno






7288 / 6288 Púchov - L. Mikuláš 13:30 a 16:00
20.3.
















































Orange  I. liga  starších  žiakov " B " ( 9. + 8. ročník ) a




Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " B "  ( 7. + 6. ročník )














11093 / 12093 Rim. Sobota - Petržalka 10:00 a 12:30 16.3. Staššák, Sihelský, Kubelka














































Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek - nesúťažné stretnutia














26. kolo: nedeľa 16. 3. 2014 o 13:15 hod.






5163 voľno - Žilina






5164 D. Kubín - Námestovo

Mišek, Černák



5165 P. Bystrica - Martin

Halajčík, Kosec



5166 Púchov - Prievidza

Hodoň, Gajdošík M.














27. kolo: nedeľa 23. 3. 2014 o 13:15 hod.






5167 Púchov - voľno






5168 Prievidza - P. Bystrica
18.2.




5169 D. Kubín - Martin
11:00
19.3.





5170 Námestovo - Žilina 13:00 20.3.
Znak, Florek

























28. kolo: nedeľa 30. 3. 2014 o 13:15 hod.






5171 voľno - Námestovo






5172 Žilina - Martin 16:30
25.3.
Jakubec A., Halajčík



5173 D. Kubín - Prievidza 11:15 13.3. Kováčik, Mišek



5174 P. Bystrica - Púchov 16:30 12.3. Kosec, Ďurina

























Sobota: 22.03.2014 Nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej  v  L. Mikuláši



1 / LM
L. Mikuláš
-
B. Bystrica
09:00






2 / LM Brezno - Zvolen 10:00

3 / LM L. Mikuláš - Zvolen 11:00

4 / LM B. Bystrica - Brezno 12:00

5 / LM Zvolen - B. Bystrica 13:00

6 / LM L. Mikuláš - Brezno 14:00

















Priateľské:











08.3.14  o 10:00h Prievidza - Moravská Třebová pp
Brna Maxoň



07.3.14  o 11:00
Prievidza - CSKA  Sofia
st. žiaci Brna, Maxoň



07.3.14  o 13:15
Prievidza - CSKA  Sofia
ml. žiaci Brna, Maxoň



04.03.14 o 10:30
D. Kubín
-
CSKA Sofia

st. žiaci
Kosec, Ďurina




04.03.14 o 13:00

D. Kubín
-
CSKA Sofia

ml. žiaci
Kosec, Ďurina




Zápisy zo stretnutí SDP 4 sú povinný rozhodcovia zaslať na SsZĽH !


















































Ing. Ľuboš Jakubec, v. r.

Drahomír Mydlo, v. r.

predseda KR SsZĽH


sekretár SsZĽH
























































Aktualizované ( Streda, 26 Marec 2014 14:17)