Delegačný  list  SsZĽH   č. 4 / 2013 - 2014
Orange  I. liga  starších  žiakov " A " ( 9. - 8. ročník )
15. kolo: sobota 14 . 12. 2013 o 09:00 a 11:30
9237 / 7237 Martin - voľno
9238 / 8238 Púchov - Zvolen Bagin, Rehák A., Mutala
9239 / 8239 Žilina - Brezno Mišek, Janovský, Černák
9240 / 8240 B. Bystrica - L. Mikuláš Vlček L., Turčan, Gáfrik V.
16. kolo: streda 18. 12. 2013 o 14:30 a 17:00
9241/ 8241 voľno - L. Mikuláš
9242 / 8242 Brezno - B. Bystrica Mydlo,Chabada,Ťažký
9243 / 8243 Zvolen - Žilina Nosáľ, Poliak, Paulík
9244 / 8244 Martin - Púchov 11.12. 13:00 a 15:30 Kováčik, Jakubec A., Černák
17. kolo: sobota 21 . 12. 2013 o 9:00 a 11:30
9245 / 8245 Púchov - voľno
9246 / 8246 Žilina - Martin Jung, Martinek, Mutala
9247 / 8247 B. Bystrica - Zvolen Turčan, Vlček L., Gáfrik V.
9248 / 8248 L. Mikuláš - Brezno 19.12. 12:00 a 14:15 Kubovčík, Knižka, Vadovický
18. kolo: sobota 04 . 01. 2014 o 9:00 a 11:30
9249 / 8249 voľno - Brezno
9250 / 8250 Zvolen - L. Mikuláš Paulík, Nosáľ, Poliak
9251 / 8251 Martin - B. Bystrica Mišek, Pacalaj, Grega
9252 / 8252 Púchov - Žilina Jung, Švihlík, Mutala
19. kolo: utorok 07 . 01. 2014 o 14: 30 a 17.00
9253 / 8253 Žilina - voľno
9254 / 8254 B. Bystrica - Púchov 13:00 a 15:30 Turčan, Baranka, Gáfrik M.
9255 / 8255 L. Mikuláš - Martin 11:00 a 13:15 Martiš, Vadovický, Knižka
9256 / 8256 Brezno - Zvolen 10:00 a 12:30 Mydlo, Ťažký, Chabada
20. kolo: sobota 11 . 01. 2014 o 9:00 a 11:30
9257 / 8257 voľno - Zvolen
9258 / 7258 Martin - Brezno Mišek, Pacalaj, Černák
9259 / 8259 Púchov - L. Mikuláš Kosec, Ďurina, Halajčík
9260 / 8260 Žilina - B. Bystrica Jung, Mutala, Švihlík
21. kolo: sobota 18 . 01. 2014 o 9:00 a 11:30
9261 / 8261 B. Bystrica - voľno
9262 / 8262 L. Mikuláš - Žilina Martiš, Vadovický, Danielčák
9263 / 8263 Brezno - Púchov Mydlo, Chabada, Ťažký
9264 / 8264 Zvolen - Martin Nosáľ, Poliak, Paulík
Poštová banka I. liga mladších žiakov ( 7. - 6. ročník )
15. kolo: sobota 14 . 12. 2013 o 09:00 a 11:30
7237 / 6237 voľno - Martin
7238 / 6238 Zvolen - Púchov Nosáľ, Poliak
7239 / 6239 Brezno - Žilina Mydlo, Chabada
7240 / 6240 L. Mikuláš - B. Bystrica Martiš, Kubovčík
16. kolo: streda 18 .12. 2013 o 14:30 a 17:00
7241 / 6241 L. Mikuláš - voľno
7242 / 6242 B. Bystrica - Brezno Turčan, Gáfrik V.
7243 / 6243 Žilina - Zvolen 9:00,11:30 Kosec, Ďurina
7244 / 6244 Púchov - Martin 11.12. 13:30, 16:00 Hodoň, Mutala
17. kolo: sobota 21 . 12. 2013 o 9:00 a 11:30
7245 / 6245 voľno - Púchov
7246 / 6246 Martin - Žilina Grega, Janovský
7247 / 6247 Zvolen - B. Bystrica Nosáľ, Šebeň
7248 / 6248 Brezno - L. Mikuláš 19.12. 12:00 a 14:15 Chabada, Ťažký
18. kolo: sobota 04 . 01. 2014 o 9:00 a 11:30
7249 / 6249 Brezno - voľno
7250 / 6250 L. Mikuláš - Zvolen 11:00,13,15 Halahija, Martiš
7251 / 6251 B. Bystrica - Martin Turčan, Gáfrik V.
7252 / 6252 Žilina - Púchov Kosec, Halajčík
19. kolo: utorok 07 . 01. 2014 o 14:30 a 17:00
7253 / 6253 voľno - Žilina
7254 / 6254 Púchov - B. Bystrica 12:00 a 14:30 Bagin, Hodoň
7255 / 6255 Martin - L. Mikuláš Jakubec A., Kováčik
7256 / 6256 Zvolen - Brezno 10:00 a 12:30 Paulík, Poliak
20. kolo: sobota 11 . 01. 2014 o 9:00 a 11:30
7257 / 6257 Zvolen - voľno
7258 / 6258 Brezno - Martin Mydlo, Ťažký
7259 / 6259 L. Mikuláš - Púchov Kubovčík, Halahija
7260 / 6260 B. Bystrica - Žilina Gáfrik V., Gáfrik M.
21. kolo: sobota 18 . 01. 2014 o 9:00 a 11:30
7261 / 6261 voľno - B. Bystrica
7262 / 6262 Žilina - L. Mikuláš Kosec, Halajčík
7263 / 6263 Púchov - Brezno Jung, Mutala
7264 / 6264 Martin - Zvolen Grega, Janovský
Orange  I. liga  starších  žiakov " B " ( 9. + 8. ročník ) a
Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " B "  ( 7. + 6. ročník )
11. kolo: sobota 14 . 12. 2013 o 09:00 a 11:30
11061/12061 D. Kubín - voľno
11062/12062 Levice - Petržalka del.  ZsZĽH
11063/12063 Lučenec - Nové Zámky Danko, Kurčík, Šprlák
11064/12064 Ružomberok - Námestovo Jakubec A., Šimko, Danielčák
11065/12065 P. Bystrica - Prievidza Kosec, Ďurina, Halajčík
11066/12066 Dubnica - Rim. Sobota Jung, Martinek, Hodoň
12. kolo: sobota 21 . 12. 2013 o 09:00 a 11:30
11067/12067 voľno - Rim. Sobota
11068/12068 Dubnica - Prievidza Bagin, Rehák A., Hodoň
11069/12069 P. Bystrica - Námestovo Kosec, Ďurina, Gajdošík M.
11070/12070 Ružomberok - Nové Zámky Jakubec A., Šimko, Černák
11071/12071 Lučenec - Petržalka Šprlák, Danko, Kurčík
11072/12072 Levice - D. Kubín 08.12.
11092/12092 Prievidza - Nové Zámky 09.01.14 10:00 a 12:30 Brna, Ragulík, Maxoň
13. kolo: sobota 11 . 01. 2014 o 09:00 a 11:30
11073/12073 Levice - voľno
11074/12074 D. Kubín - Lučenec Grega, Šimko, Janovský
11075/12075 Petržalka - Ružomberok del.  BZĽH
11076/12076 Nové Zámky - P. Bystrica del.  ZsZĽH
11077/12077 Námestovo - Dubnica 10.01.14 10:00 a 12:30 Kováčik, Znak, Florek
11078/12078 Prievidza - Rim. Sobota Brna, Ragulík, Maxoň
14. kolo: sobota 18 . 01. 2014 o 09:00 a 11:30
11079/12079 voľno - Prievidza
11080/12080 Rim. Sobota - Námestovo 10:00 a 12:30 Vlček L., Stašák, Kubelka
11081/12081 Dubnica - Nové Zámky Bagin, Rehák A., Martinek
11082/12082 P. Bystrica - Petržalka Ragulík, Brna, Gajdošík M.
11083/12083 Ružomberok - D. Kubín Jakubec, Šimko, Kováčik
11084/12084 Lučenec - Levice Kurčík, Danko Šprlák
11058 / 12058 Námestovo - Lučenec 24.01. 12:00 14:30 Mišek, Znak, Florek
Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek - nesúťažné stretnutia
14. kolo: nedeľa 15. 12. 2013 o 13:15
5094 voľno - Námestovo
5095 Žilina - Martin Halajčík, Ďurina
5096 D. Kubín - Prievidza Jakubec A., Mišek
5097 P. Bystrica - Púchov Mutala, Rehák A.
5098 Lučenec - MHK Bl. Detva Kurčík, Šprlák
5099 HC 07 Detva - Zvolen 10:00 Šebeň\, Puškár
5100 Brezno - B. Bystrica 10.12. 16:00 Ťažký, Mydlo
15. kolo: piatok 20.12.2013 o 13:15
5101 P. Bystrica - voľno
5102 D. Kubín - Púchov Jakubec A., Grega
5103 Žilina - Prievidza Ďurina, Haljčík
5104 Námestovo - Martin 10:00 Znak, Florek
5105 B. Bystrica - Lučenec Baranka, Gáfrik M.
5106 Zvolen - Brezno 22.12. 9:00 Slančík, Šebeň
5107 MHK Bl. Detva - HC 07 Detva 16:00 Lupták, Puškár
16. kolo: nedeľa 05. 01. 2014 o 13:15
5108 voľno - Martin
5109 Prievidza - Námestovo Ragulík, Brna
5110 Púchov - Žilina

22.01.

16:00

Hodoň, Bagin
5111 P. Bystrica - D. Kubín Martinek, Gajdošík M.
5112 Lučenec - HC 07 Detva Danko, Šprlák
5113 MHK Bl.Detva - Brezno 10:00 Slančík Šebeň
5114 Zvolen - B. Bystrica Lupták Puškár
17. kolo: nedeľa 12. 01. 2014 o 13:15
5115 D. Kubín - voľno
5116 Žilina - P. Bystrica Kosec, Ďurina
5117 Námestovo - Púchov 10:00 Znak, Florek
5118 Martin - Prievidza 16:45 Pacalaj, Grega
5119 Zvolen - Lučenec 9:00 Lupták, Puškár
5120 MHK Bl. Detva - B. Bystrica 10:00 Slančík, Šebeň
5121 Brezno - HC 07 Detva Chabada, Ťažký
5085 HC 07 Detva Brezno 10:00 18.01.14 Šebeň, Slančík
18. kolo: nedeľa 19. 01. 2014 o 13:15
5122 voľno - Prievidza
5123 Púchov - Martin Hodoň, Rehák A.
5124 P. Bystrica - Námestovo Halajčík, Gajdošík M.
5125 D. Kubín - Žilina Jakubec A., Černák
5126 Lučenec - Brezno Danko, Kurčík
5127 HC 07 Detva - B. Bystrica 10:00 Nosáľ, Puškár
5128 Zvolen - MHK Bl.Detva 9:00 Slančík, Šebeň
5
Sobota: 14.12.2013 Nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Detve
1 / DTB MHK Bl.Detva - Lučenec 9:00 Paulík, Slančík
2 / DTB HC 07 Detva - Rim. Sobota 9:45 Paulík, Slančík
3 / DTB MHK Bl.Detva - HC 07 Detva 10:45 Šebeň, Slančík
4 / DTB Lučenec - Rim. Sobota 11:30 Šebeň, Slančík
5 / DTB MHK Bl.Detva - Rim. Sobota 12:30 Slančík, Paulík
6 / DTB HC 07 Detva - Lučenec 13:15 Slančík, Paulík
Sobota: 21.12.2013 Nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Rim. Sobote
1 / RS Rim. Sobota Lučenec 8:00 Stašák, Sihelský
2 / RS HC 07 Detva MHK Bl.Detva 8:45 Stašák, Sihelský
3 / RS Rim. Sobota MHK Bl.Detva 10:00 Sihelský, Kubelka
4 / RS Lučenec HC 07 Detva 10:45 Sihelský, Kubelka
5 / RS Rim. Sobota HC 07 Detva 12:00 Kubelka, Stašák
6 / RS MHK Bl.Detva Lučenec 12:45 Kubelka, Stašák
Piatok : 27.12.2013 Nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Žiline
1 / ZA Žilina - D. Kubín 12:00 Kosec, Ďurina
2 / ZA Martin - Ružomberok 13:00 Kosec, Ďurina
3 / ZA Žilina - Ružomberok 14:15 Kosec, Halajčík
4 / ZA Martin - D. Kubín 15:15 Kosec, Halajčík
5 / ZA Žilina - Martin 16:30 Halajčík, Ďurina
6 / ZA D. Kubín - Ružomberok 17:30 Halajčík, Ďurina
Sobota: 04.01.2014 Nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Brezne
1 / BR Brezno - B. Bystrica 9:00 Chabada, Ťažký
2 / BR Zvolen - L. Mikuláš 10:00 Chabada, Ťažký
3 / BR Brezno - L. Mikuláš 11:00 Mydlo, Ťažký
4 / BR Zvolen - B. Bystrica 12:00 Mydlo, Ťažký
5 / BR L. Mikuláš - B. Bystrica 13:00 Chabada, Mydlo
6 / BR Brezno - Zvolen 14:00 Chabada, Mydlo
Bez súhlasu Ing. Ľ. JAKUBCA - predsedu KR, žiadna zmena rozhodcov nie je možná !!!
Ing. Ľuboš Jakubec, v. r. Drahomír Mydlo
predseda KR SsZĽH sekretár SsZLH

Aktualizované ( Piatok, 17 Január 2014 09:49)