Delegačný  list  SsZĽH   č. 3 / 2013 - 2014















Orange  I. liga  starších  žiakov " A " ( 9. - 8. ročník )


















10. kolo:  sobota 09. 11. 2013 o 09:00 a 11:30








9217 / 8217 voľno - Púchov








9218 / 8218 Martin - Žilina


Mišek, Janovský, Pacalaj




9219 / 8219 Zvolen - B. Bystrica


Paulík, Poliak, Šebeň




9220 / 8220 Brezno - L. Mikuláš


Gáfrik V. , Ťažký, Chabada






























11. kolo: sobota 16 . 11. 2013 o 9.00 a 11.30








9221 / 8221 Brezno - voľno








9222 / 8222 L. Mikuláš - Zvolen


Mišek, Pacalaj, Danielčák




9223 / 8223 B. Bystrica - Martin

Turčan, Gáfrik V., Baranka





9224 / 8224 Žilina - Púchov

Kosec, Ďurina, Halajčík






























12. kolo: sobota 23 . 11. 2013 o 9.00 a 11.30








9225 / 8225 voľno - Žilina







9226 / 8226 Púchov - B. Bystrica

Jung, Rehák A., Hodoň




9227 / 8227 Martin - L. Mikuláš

Kováčik, Šimko, Jakubec A.




9228 / 8228 Zvolen - Brezno


Paulík, Poliak, Šebeň































13. kolo: sobota 30 . 11. 2013 o 9.00 a 11.30








9229 / 8229 Zvolen - voľno








9230 / 8230 Brezno - Martin


Mydlo, Ťažký, Chabada




9231 / 8231 L. Mikuláš - Púchov


Kubovčík,Halahija,Vadovický




9232 / 8232 B. Bystrica - Žilina

Turčan, Gáfrik V., Baranka






























14. kolo: sobota 07 . 12. 2013 o 9.00 a 11.30








9233 / 8233 voľno - B. Bystrica







9234 / 8234 Žilina - L. Mikuláš

Janovský, Pacalaj, Kováčik




9235 / 8235 Púchov - Brezno

Jung, Dobiaš, Švihlík




9236 / 8236 Martin - Zvolen

Šimko, Jakubec A., Černák




9188
Martin
-
Púchov

08.12.
09:00
Kováčik, Janovský, Pacalaj


















Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " A "  ( 7. - 6. ročník )

















10. kolo: sobota 09. 11. 2013 o 09:00 a 11:30









7217 / 6217 Púchov - voľno








7218 / 6218 Žilina - Martin
ut. 05.11. 14:00 a 16:30 Kosec, Jakubec




7219 / 6219 B. Bystrica - Zvolen


Turčan, Gáfrik M.




7220 / 6220 L. Mikuláš - Brezno

10:30 a 13:00 Kubovčík, Martiš






















2






11. kolo: sobota 16 . 11. 2013 o 9:00 a 11:30









7221 / 6221 voľno - Brezno








7222 / 6222 Zvolen - L. Mikuláš


Slančík, Poliak




7223 / 6223 Martin - B. Bystrica


Kováčik, Janovský




7224 / 6224 Púchov - Žilina


Jung, Švihlík






























12. kolo: sobota 23. 11. 2013 o 9:00 a 11:30








7225 / 6225 Žilina - voľno








7226 / 6226 B. Bystrica - Púchov
po. 18.11. 13:00 a 15:30 Gáfrik V., Gáfrik M.




7227 / 6227 L. Mikuláš - Martin


Martiš, Halahija




7228 / 6228 Brezno - Zvolen


Mydlo, Chabada






























13. kolo: sobota 30 . 11. 2013 o 9:00 a 11:30








7229 / 6229 voľno - Zvolen








7230 / 6230 Martin - Brezno


Jakubec A., Janovský




7231 / 6231 Púchov - L. Mikuláš
štv. 28.11. 13:30 a 16:00 Bagin, Švihlík




7232 / 6232 Žilina - B. Bystrica


Kosec, Ďurina






























14. kolo: sobota 07 . 12. 2013 o 9:00 a 11:30









7233 / 6233 B. Bystrica - voľno








7234 / 6234 L. Mikuláš - Žilina


Martiš, Halahija




7235 / 6235 Brezno - Púchov


Chabada, Ťažký




7236 / 6236 Zvolen - Martin
štv. 28.11. 12:00 a 14:30 Paulík, Poliak






























Orange  I. liga  starších  žiakov " B " ( 9. + 8. ročník ) a





Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " B "  ( 7. + 6. ročník )

















7. kolo: sobota 16 . 11. 2013 o 9:00 a 11:30









11037/12037 Nové Zámky - voľno








11038/12038 Petržalka - Námestovo


deleguje BsZĽH




11039/12039 D. Kubín - Prievidza


Jakubec A., Šimko, Černák




11040/12040 Levice - Rim. Sobota


deleguje ZsZĽH




11041/12041 Lučenec - Dubnica


Danko, Kurčík, Šprlák




11042/12042 Ružomberok - P. Bystrica


Martiš, Vadovický, Knižka
















8. kolo: sobota 23 . 11. 2013 o 9:00 a 11:30








11043/12043 voľno - P. Bystrica








11044/12044 Dubnica - Ružomberok


Bagin, Švihlík, Martinek




11045/12045 Rim. Sobota - Lučenec

10:00 a 12:30 Stašák, Kubelka,





11046/12046 Prievidza - Levice


Brna, Ragulík, Maxoň




11047/12047 Námestovo - D. Kubín

10:00 a 12:30 Grega, Znak, Florek




11048/12048 Nové Zámky - Petržalka


deleguje ZsZĽH






























9. kolo: sobota 30 . 11. 2013 o 9:00 a 11:30








11049/12049 Petržalka - voľno








11050/12050 D. Kubín - Nové Zámky


Mišek, Pacalaj, Černák




11051/12051 Levice - Námestovo


deleguje ZsZĽH




11052/12052 Lučenec - Prievidza


Kurčík, Danko Šprlák




11053/12053 Ružomberok - Rim. Sobota


Šimko, Kováčik, Danielčák




11054/12054 P. Bystrica - Dubnica


Jung, Rehák, Martinek









3



















10. kolo: sobota 07 . 12. 2013 o 9:00 a 11:30








11055/12055 voľno - Dubnica








11056/12056 Rim. Sobota - P. Bystrica

10:00 a 12:30 Sihelský, Stašák, Kubelka




11057/12057 Prievidza - Ružomberok


Ragulík, Brna, Maxoň




11058/12058 Námestovo - Lučenec
24.01.2014
12:00 a 14:30 Mišek, Florek, Znak




11059/12059 Nové Zámky - Levice


deleguje ZsZĽH




11060/12060 Petržalka - D. Kubín


deleguje BsZĽH






























Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek - nesúťažné stretnutia

















9. kolo: nedeľa 10 . 11. 2013 o 13:15









5057 Martin - voľno








5058 Námestovo - Prievidza

10:00 Znak, Florek




5059 Žilina - Púchov


Halajčík, Kosec




5060 D. Kubín - P. Bystrica
str. 06.11. 10:00 Kováčik, Jakubec A.




5061 MHK Bl. Detva - Lučenec

10:00 Lupták, Puškár




5062 Zvolen - HC 07 Detva

9:00 Šebeň, Slančík




5063 B. Bystrica - Brezno


Baranka, Gáfrik M.






























10. kolo: nedeľa 17 . 11. 2013 o 13:15









5064 voľno - D. Kubín








5016 Žilina - P. Bystrica


Ďurina, Halajčík




5066 Púchov - Námestovo


Bagin, Martinek




5067 Prievidza - Martin
05.10.






5068 Lučenec - B. Bystrica


Šprlák, Danko




5069 Brezno - Zvolen


Mydlo, Ťažký




5070 HC 07 Detva - MHK Bl. Detva

10:00 Šeben, Puškár

















5104
Námestovo
-
Martin

20.11.
14:00
Znak, Florek





11. kolo: nedeľa 24 . 11. 2013 o 13:15








5071 Prievidza - voľno








5072 Martin - Púchov


Grega, Pacalaj




5073 Námestovo - P. Bystrica
13.11.
14:00 Znak, Florek




5074 Žilina - D. Kubín


Halajčík, Gajdošík M.




5075 HC 07 Detva - Lučenec

10:00 Poliak, Lupták





5076 Brezno - MHK Bl. Detva


Chabada, Ťažký




5077 B. Bystrica - Zvolen
09:00

Baranka, Gáfrik M.






























12. kolo: nedeľa 01 . 12. 2013 o 13:15








5078 voľno - Žilina








5079 D. Kubín - Námestovo


Vadovický, Knižka




5080 P. Bystrica - Martin


Gajdošík M., Hodoň




5132 Prievidza - Púchov

10:30 Ragulík, Brna




5083 Lučenec - Zvolen


Danko, Šprlák




5084 B. Bystrica - MHK Bl. Detva

09:00
Baranka, Gáfrik M.




5085 HC 07 Detva - Brezno

10:00 Lupták, Puškár






























13. kolo: nedeľa 08 . 12. 2013 o 13:15








5086 Púchov - voľno








5087 Prievidza - P. Bystrica


Ragulík, Maxoň




5089 Martin - D. Kubín


Jakubec A., Mišek




5090 Námestovo - Žilina
12.12
12:45 Znak, Florek




5091 Brezno - Lučenec

10:00
Chabada, Ťažký




5092 B. Bystrica - HC 07 Detva


Vlček L., Gáfrik M.




5093 MHK Bl. Detva - Zvolen

10:00 Lupták, Puškár

















5100
Brezno
-
B. Bystrica

10.12.
16:00
Mydlo, Chabada


















Sobota : 09.11. 2013 nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Púchove




1 / PU MŠK Púchov - P. Bystrica

o 9:00
Hodoň, Gajdošík M.




2 / PU Prievidza - Dubnica

o 10:15
Hodoň, Gajdošík M.




3 / PU MŠK Púchov - Prievidza

o 11:30
Hodoň, Gajdošík M.




4 / PU Dubnica - P. Bystrica

o 12:45
Hodoň, Gajdošík M.




5 / PU Prievidza - P. Bystrica

o 14:00
Hodoň, Gajdošík M.




6 / PU MŠK Púchov - Dubnica

o 15:15
Hodoň, Gajdošík M.











































Nedeľa: 10.11. 2013 nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Martine




1 / MT MHA Martin - D. Kubín

o 7:30
Kováčik, Černák




2 / MT Žilina - Ružomberok

o 8:15
Kováčik, Černák




3 / MT MHA Martin - Ružomberok

o 9:15
Kováčik, Jakubec A.




4 / MT Žilina - D. Kubín

o 10:00
Kováčik, Jakubec A.




5 / MT MHA Martin - Žilina

o 11:00
Jakubec A., Černák




6 / MT Ružomberok - D. Kubín

o 11:45
Jakubec A., Černák










































Sobota: 23.11. 2013 nesúťažné stretnuzia 4. ročníka - minihokej v Lučenci




1 / LC Lučenec - HC 07 Detva

o 9:00
Kurčík, Danko




2 / LC R. Sobota - HC 07 Detva

o 10:00
Kurčík, Danko




3 / LC Lučenec - MHK Bl. Detva

o 11:30
Danko, Šprlák




4 / LC MHK Bl. Detva - HC 07 Detva

o 12:30
Danko, Šprlák




5 / LC Lučenec - R. Sobota

o 14:00
Šprlák, Kurčík




6 / LC MHK Bl. Detva - R. Sobota

o 15:00
Šprlák, Kurčík





























Nedeľa: 24.11. 2013 nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej v Prievidzi




1 / PD Prievidza - Dubnica

o 9:00
Maxoň, Brna




2 / PD MŠK Púchov - P. Bystrica

o 10:15
Maxoň, Brna




3 / PD Prievidza - P. Bystrica

o 11:30
Brna, Ragulík




4 / PD MŠK Púchov - Dubnica

o 12:45
Brna, Ragulík




5 / PD Dubnica - P. Bystrica

o 14:00
Ragulík, Maxoň




6 / PD Prievidza - MŠK Púchov

o 15:15
Ragulík, Maxoň






























Sobota: 07.12. 2013 nesúťažné stretnutia 4. ročníka - minihokej  v  Banskej Bystrici



1 / BB B. Bystrica
- Zvolen


o 11:30
Gáfrik V., Gáfrik M.




2 / BB Brezno
- L. Mikuláš


o 12:30
Gáfrik V., Gáfrik M.




3 / BB B. Bystrica
- L. Mikuláš


o 13:30
Gáfrik V., Baranka




4 / BB Zvolen
- Brezno


o 14:30
Gáfrik V., Baranka




5 / BB L. Mikuláš
- Zvolen


o 15:30
Baranka, Gáfrik M.




6 / BB B. Bystrica
- Brezno


o 16:30
Baranka, Gáfrik M.





























Bez  súhlasu  Ing.  Ľ. JAKUBCA - predsedu KR, žiadna zmena rozhodcov nie je možná !!!













Zápisy zo stretnutí minihokeja sú rozhodcovia povinný zasielať na SsZĽH !

















Žiadame hokejové kluby zaslať najneskôr do 27.11. 2013 na SsZĽH



zmeny termínov a UHČ stretnutí pre vydanie DL č. 4 - december 2013.



Termín pre ospravedlnenie rozhodcov z delegovania na stretnutia



v  DL. č. 4 - december 2013 je do 27.11. 2013.
































Ing. Ľuboš Jakubec, v.r.







predseda KR SsZĽH



































V Banskej Bystrici dňa 05. 11. 2013







Aktualizované ( Utorok, 10 December 2013 13:53)