Delegačný  list  SsZĽH   č. 2 / 2013 - 2014










Orange  I. liga  starších  žiakov " A " ( 9. - 8. ročník )














5. kolo: sobota 12.10. 2013,    o  09:00 a 11:30 hod.







9197 / 8197 Žilina - voľno





9198 / 8198 B. Bystrica - Púchov 10:30 a 13:00
Turčan, Baranka, Gáfrik V.


9199 / 8199 L. Mikuláš - Martin
Kubovčík,Martiš,Danielčák


9200 / 8200 Brezno - Zvolen
Mydlo, Chabada, Ťažký











6.  kolo:  sobota 19.10.2013,  o   09:00 a 11:30 hod.







9201 / 8201 voľno - Zvolen





9202 / 8202 Martin - Brezno
Mišek, Jakubec A., Grega


9203 / 8203 Púchov - L. Mikuláš
Bagin,Rehák,Švihlík



9204 / 8204 Žilina - B. Bystrica
Janovský, Šimko, Černák












7.  kolo:  sobota 26.10. 2013 o   09:00 a 11:30 hod.







9205 / 8205 B. Bystrica - voľno





9206 / 8206 L. Mikuláš - Žilina
Kubovčík, Knižka, Halahija


9207 / 8207 Brezno - Púchov
Mydlo,Ťažký, Chabada


9208 / 8208 Zvolen - Martin
Nosáľ, Lupták, Puškár











8.  kolo:  streda  30. 10. 2013 o  14:30 a 17:00 hod.







9209 / 8209 voľno - Martin





9210 / 8210 Zvolen - Púchov
Nosáľ, Šebeň, Slančík



9211 / 8211 Brezno - Žilina 9:00 a 11:30
Ivan, Ťažký, Chabada


9212 / 8212 L. Mikuláš - B. Bystrica 11:00 a 13,15
Martiš, Danielčák, Vadovický












9.  kolo:  sobota  02. 11. 2013 o   09:00 a 11:30 hod.







9213 / 8213 L. Mikuláš - voľno





9214 / 8214 B. Bystrica - Brezno
Turčan, Gáfrik M., Gáfrik V.


9215 / 8215 Žilina - Zvolen
Mišek, Černák, Pacalaj


9216 / 8216 Púchov - Martin
Jung, Dobiaš, Rehák A.












Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " A "  ( 7. - 6. ročník )













5.  kolo:  sobota 12.10. 2013 o   09:00 a 11:30 hod.







7197 / 6197 voľno - Žilina





7198 / 6198 Púchov - B. Bystrica
Jung, Bagin



7199 / 6199 Martin - L. Mikuláš
Mišek, Janovský



7200 / 6200 Zvolen - Brezno
Nosáľ, Poliak













6.  kolo:  sobota 19 . 10. 2013 o   09:00 a 11:30 hod.







7201 / 6201 Zvolen - voľno





7202 / 6202 Brezno - Martin
Mydlo, Chabada



7203 / 6203 L. Mikuláš - Púchov
Vadovický, Knižka



7204 / 6204 B. Bystrica - Žilina 10:30 a 13:00
L. Vlček, Turčan























7.  kolo:  sobota 26 . 10. 2013 o   09:00 a 11:30 hod.







7205 / 6205 voľno - B. Bystrica





7206 / 6206 Žilina - L. Mikuláš
Kosec, Ďurina



7207 / 6207 Púchov - Brezno
Švihlík, Hodoň



7208 / 6208 Martin - Zvolen
Kováčik, Grega













8.  kolo:  streda  30 . 10. 2013 o  14:30 a 17:00 hod.







7209 / 6209 Martin - voľno





7210 / 6210 Púchov - Zvolen 13:00 a 15:30
Jung, Bagin



7211 / 6211 Žilina - Brezno 9:00 a 11:30
Kosec, Ďurina



7212 / 6212 B. Bystrica - L. Mikuláš
L. Vlček, Gáfrik V.













9.  kolo:  sobota  02 . 11. 2013 o 09:00 a 11:30,    o  09:00 a 11:30 hod.





7213 / 6213 voľno - L. Mikuláš





7214 / 6214 Brezno - B. Bystrica
Mydlo, Chabada



7215 / 6215 Zvolen - Žilina
Nosáľ, Paulík



7216 / 6216 Martin - Púchov
Kováčik, Janovský



7218 / 7218 Žilina - Martin utorok 05.11., 14:00 a 16:30
Orange  I. liga  starších  žiakov " B " ( 9. + 8. ročník ) a



Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " B "  ( 7. + 6. ročník )













3. kolo:  sobota  12. 10. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





11013/12013 Prievidza - voľno





11014/ 2014 Námestovo - Rim. Sobota 10:00 a 12:30 Znak, Florek, Pacalaj


11015/12015 Nové Zámky - Dubnica deleguje ZsZĽH




11016/12016 Petržalka - P. Bystrica deleguje BsZĽH




11017/12017 D. Kubín - Ružomberok
Jakubec A., Šimko, Černák


11018/12018 Levice - Lučenec deleguje ZsZĽH




11117 / 12117 Námestovo - Levice piatok 18.10., 12:00 a 14:30 Florek, Mišek










4. kolo:  sobota  19. 10. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





11019/12019 voľno - Lučenec





11020/12020 Ružomberok - Levice
Martiš, Danielčák, Halahija


11021/12021 P. Bystrica - D. Kubín
Kosec,Ďurina,Gajdošík




11022/12022 Dubnica - Petržalka
Jung, Martinek, Dobiaš


11023/12023 Rim. Sobota - Nové Zámky 10:00 a 12:30 Šprlák, Staššák, Kubelka



11024/12024 Prievidza - Námestovo
Paulík, Ragulík, Maxoň













5. kolo:  sobota  26. 10. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





11025/12025 Námestovo - voľno





11026/12026 Nové Zámky - Prievidza deleguje ZsZĽH




11027/12027 Petržalka - Rim. Sobota deleguje BsZĽH




11028/12028 D. Kubín - Dubnica
Šimko, Jakubec A., Černák


11029/12029 Levice - P. Bystrica deleguje ZsZĽH




11030/12030 Lučenec - Ružomberok
Danko, Kurčík, Šprlák












6. kolo:  sobota  09. 11. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





11031/12031 voľno - Ružomberok





11032/12032 P. Bystrica - Lučenec
Kosec, Ďurina, Gajdošík M.


11033/12033 Dubnica - Levice
Švihlík, Bagín, Martinek


11034/12034 Rim. Sobota - D. Kubín 10:00 a 12:30 Sihelský, Staššák, Kubelka


11101/12101 Petržalka - Prievidza



11036/12036 Námestovo - Nové Zámky 10:00 a 12:30 Jakubec A., Florek, Šimko
































Stredoslovenská divízia 5. roč. prípraviek - nesúťažné stretnutia























5. kolo: nedeľa 13. 10. 2013 o 13:15 hod.





5029 Žilina - voľno





5030 Námestovo - D. Kubín 10:00 Znak, Florek



5031 Martin - P. Bystrica
Mišek, Jakubec A.



5032 Prievidza - Púchov
Ragulík, Maxoň



5033 B. Bystrica - Lučenec 14:15
Gáfrik M., Baranka



5034 Zvolen - Brezno 9:00 Poliak, Slančík



5035 MHK Bl.Detva - HC 07 Detva 10:00 Paulík, Šebeň























6. kolo: nedeľa 20. 10. 2013 o 13:15 hod.





5036 voľno - Púchov





5037 P. Bystrica - Prievidza
Hodoň, Gajdošík M.




5038 D. Kubín - Martin
Pacalaj, Černák



5039 Žilina - Námestovo
Kosec, Ďurina



5040 Lučenec - HC 07 Detva
Kurčík, Danko



5041 MHK Bl. Detva - Brezno 10:00 Paulík, Puškár



5042 Zvolen - B. Bystrica 9:00 Šebeň, Poliak
























7. kolo: nedeľa 27. 10. 2013 o 13:15 hod.





5043 Námestovo - voľno





5044 Martin - Žilina
Grega Kováčik



5045 Prievidza - D. Kubín
Maxoň, Hubáč



5046 Púchov - P. Bystrica
Rehák A., Hodoň



5047 Zvolen - Lučenec 9:00 Paulík, Lupták




5048 MHK Bl. Detva - B. Bystrica 10:00 Slančík, Šprlák




5049 Brezno - HC 07 Detva
Mydlo, Ťažký























8. kolo: nedeľa 03. 11. 2013 o 13:15 hod.





5050 voľno - P. Bystrica





5051 Púchov - D. Kubín
Hodoň, Rehák A.



5052 Prievidza - Žilina 02.11. o 13:00
Maxoň, Hubáč



5053 Martin - Námestovo
Janovský, Grega



5054 Lučenec - Brezno
Kubelka, Sihelský



5055 HC 07 Detva - B. Bystrica 10:00 Danko, Kurčík



5056 Zvolen - MHK Bl. Detva 9:00 Šebeň, Puškár



MINIHOKEJ  SDP  4. ROČNÍK DŇA 03.11.2013 V DUBNICI n/VÁH.
09:00 - 10:00 Dubnica - Pov. Bystrica Bagin, Rehák A.
10:15 - 11:15 Prievidza - MŠK Púchov Bagin, Rehák A.
11:30 - 12:30 Dubnica - Prievidza Bagin, Rehák A.
12:45 - 13:45 MŠK Púchov - Pov. Bystrica Bagin, Rehák A.
14:00 - 15:00 Dubnica - MŠK Púchov Bagin, Rehák A.
15:15 - 16:15
Prievidza
-
Pov. Bystrica

Bagin, Rehák a.














Žiadame hokejové kluby zaslať najneskôr do 28.10.2013 na SsZĽH
zmeny termínov a UHČ stretnutí pre vydanie DL č. 3 - november 2013.
Termín pre ospravedlnenie rozhodcov z delegovania na stretnutia
v DL. č. 3 - november 2013 je do 28.10.2013.























































U P O Z O R N E N I E    !














Zápisy o stretnutí "TERMOPAPIER" v  kolonke / VK /, vekovo mladší hráč musí byť označený písmenom
P ( prípravkár ), MŽ ( mladší žiak ), SŽ ( starší žiak ), D (dorastenec), J (junior) - SP SZĽH, čl. 18, písm. d).
Nedodržanie tohto ustanovenia bude riešené pre hokejové kluby a rozhodcov v zmysle DP SZĽH !










Do Zápisu o stretnutí pre 6. ŠHT uvádzať obidvoch brankárov !



























Ostaršenie  hráčov 2013/2014



































- pre sezónu 2013/2014 v kategóriách od prípravky až po kategóriu starších žiakov t.j. 9. ŠHT je povolené ostaršenie
len o jeden ročník ( nie o kategóriu ) napr. : žiak 3. triedy do 4. triedy, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9.


- len v prípade ostaršenia hráčov ročníkov 3. do 4., 4. do 5., 5. do 6., a 7. do 8.



( aj v prípade spojených ročníkov ) sú kluby povinné predkladať k stretnutiam potvrdený formulár „ostaršenia“.
- ak hráč, ktorý je vekovo prislúchajúci žiakovi 6. ročníka a z dôvodu oneskoreného nástupu povinnej školskej
dochádzky je žiakom 5. ročníka môže mu prislúchajúci regionálny zväz na základe individuálnej žiadosti zaslanej
klubom umožniť štart za kategóriu 7. ročníka s predložením tlačivom ostaršenia. Kópiu takéhoto ostaršenia je klub
povinný predložiť na príslušný regionálny zväz. V prípade kladného vybavenia a ostaršenia hráča do kategórie
7. ročníka však postupuje aj u ostatných ročníkov t.j. 3.-4, 4.-5, 5.-6, 6.-7.



hráči kategórie starší žiak t.j. 9. a 8. HT majú povolený štart v kategórii "dorast" na potvrdené ostaršenie o jednu
vekovú kategóriu.




























Ing. Ľuboš Jakubec, v. r. Drahomír Mydlo, v.r.


predseda KR SsZĽH
sekretár SsZĽH
































Banská Bystrica 07.10. 2013




































Aktualizované ( Streda, 06 November 2013 13:15)