Delegačný list SsZĽH č. 1  / 2013-2014











Orange  I. liga  starších  žiakov " A " ( 9. - 8. ročník )















1. kolo: sobota 14. 09. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





9181 / 8181 Martin ­ voľno






9182 / 8182 Púchov - Zvolen
Jung, Švihlík, Bagin


9183 / 8183 Žilina - Brezno
Kosec, Mišek, Jakubec



9184 / 8184 B. Bystrica - L. Mikuláš 10:30 a 13:00
Vlček L.,Turčan, Gáfrik V.













2. kolo: sobota 21. 09. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.




9185 / 8185 voľno - L. Mikuláš






9186 / 8186 Brezno - B. Bystrica
Mydlo, Chabada, Ťažký



9187 / 8187 Zvolen - Žilina
Paulík, Šebeň, Slančík



9188 / 7188 Martin - Púchov
Mišek, Šimko, Jakubec














3. kolo: sobota 28 . 09. 2013 o 09:00 a 11:30 hod





9189 / 8189 Púchov ­ voľno






9190 / 8190 Žilina - Martin
Šimko, Jakubec, Černák



9191 / 8191 B. Bystrica - Zvolen
Vlček L.,Turčan, Gáfrik M.



9192 / 8192 L. Mikuláš - Brezno
Martiš, Danielčák, Vadovický













4. kolo: sobota 05.10 . 2013 o 9:00 a 11:30 hod.





9193 / 8193 voľno - Brezno






9194 / 8194 Zvolen - L. Mikuláš
Puškár, Slančík, Ľupták



9195 / 8195 Martin - B. Bystrica
Janovský, Černák, Kováčik


9196 / 8196 Púchov - Žilina
Jung, Švihlík, Rehák














Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " A "  ( 7. - 6. ročník )














1. kolo: sobota 14. 09. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





7181 / 6181 voľno - Martin






7182 / 6182 Zvolen - Púchov
Ľupták, Poliak



7183 / 6183 Brezno - Žilina
Mydlo, Chabada




7184 / 6184 L. Mikuláš - B. Bystrica
Kubovčík, Martiš














2. kolo: sobota 21. 09. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





7185 / 6185 L. Mikuláš ­ voľno






7186 / 6186 B. Bystrica - Brezno 10:30 a 13:00
Turčan, Gáfrik V.




7187 / 6187 Žilina - Zvolen
Kosec, Ďurina




7188 / 6188 Púchov - Martin
Hodoň, Martinek















3. kolo: sobota 28 . 09. 2013 o 09:00 a 11:30 hod




7189 / 6189 voľno - Púchov





7190 / 6190 Martin - Žilina
Kováčik,Janovský




7191 / 6191 Zvolen - B. Bystrica
Poliak, Slančík




7192 / 6192 Brezno - L. Mikuláš
Mydlo, Ťažký















4. kolo: sobota 05. 10. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.




7193 / 6193 Brezno ­ voľno





7194 / 6194 L. Mikuláš - Zvolen
Kubovčík, Knižka




7195 / 6195 B. Bystrica - Martin 10:30 a 13:00
Vlček L., Gáfrik M.



7196 / 6196 Žilina - Púchov
Kosec, Ďurina













Orange  I. liga  starších  žiakov " B " ( 9. + 8. ročník ) a




Poštová banka I. liga  mladších  žiakov " B "  ( 7. + 6. ročník )














1. kolo: sobota 28. 09. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.





11001 / 12001 Rim. Sobota - voľno




11002 / 12002 Prievidza - Dubnica
Maxoň, Brna



11003 / 12003 Námestovo - P. Bystrica 10:00 a 12:30
Kubovčík, Florek



11004 / 12004 Nové Zámky - Ružomberok deleguje ZsZĽH





11005 / 12005 Petržalka - Lučenec deleguje ZsZĽH





11006 / 12006 D. Kubín - Levice
Kosec, Ďurina














2. kolo: sobota 05. 10. 2013 o 09:00 a 11:30 hod.




11007 / 12007 voľno - Levice





11008 / 12008 Lučenec - D. Kubín
Paulík, Šebeň



11009 / 12009 Ružomberok - Petržalka
Šimko, Jakubec



11010 / 12010 P. Bystrica - Nové Zámky
Gajdošík, Hodoň



11011 / 12011 Dubnica - Námestovo
Bagin, Martinek




11012 / 12012 Rim. Sobota - Prievidza 10:00 a 12:30 Danko, Šprlák















Stredoslovenská  divízia  5. roč. prípraviek - nesúťažné stretnutia














1.  kolo:  nedeľa  15. 09. 2013  o  13:15 hod.






5001 P. Bystrica - voľno






5002 D. Kubín - MŠK Púchov
Šimko, Janovský




5003 Žilina - Prievidza
Gajdošík, Ďurina




5004 Námestovo - MHA Martin 10:00
Florek, Znak




5005 HC 07 Detva - Lučenec
Šprlák, Danko




5006 Brezno - MHK Bl. Detva
Mydlo, Ťažký




5007 B. Bystrica - Zvolen 14:15
Gáfrik V,Gáfrik M.















2. kolo:  nedeľa  22. 09. 2013 o 13:15 hod.






5008 voľno - MHA Martin






5009 Prievidza - Námestovo
Ragulík, Brna




5010 MŠK Púchov - Žilina
Gajdošík, Hodoň




5011 P. Bystrica - D. Kubín
Jung, Bagin




5012 Lučenec - Zvolen
Šprlák Danko




5013 B. Bystrica - MHK Bl. Detva 07:45
Turčan, Gáfrik M.




5014 HC 07 Detva - Brezno
Paulík, Šebeň















3. kolo:  nedeľa  29. 09. 2013 o 13:15 hod.






5015 D. Kubín - voľno






5065 P. Bystrica
- Žilina
28.9. o 10:30
Gajdošík,Hodoň




5017 Námestovo - MŠK Púchov 10:00
Pacalaj, Florek




5018 MHA Martin - Prievidza
Jakubec, Černák




5019 Brezno - Lučenec
Mydlo, Chabada





5020 B. Bystrica - HC 07 Detva 07:45
Turčan, Gáfrik V.




5021 MHK Bl. Detva - Zvolen 10:00 Paulík, Poliak















4. kolo:  nedeľa 06.10.2013 o 13:15 hod.






5022 voľno - Prievidza






5023 MŠK Púchov - MHA Martin
Hodoň, Dobiáš




5024 P. Bystrica - Námestovo
Gajdošík, Ďurina




5025 D. Kubín - Žilina
Janovský,Jakubec




5026 Lučenec - MHK Bl. Detva
Danko, Staššák




5027 HC 07 Detva - Zvolen
Paulík, Slančík




5028 Brezno - B. Bystrica
Mydlo, Ťažký
















5067
Prievidza
-
Martin
05.10.  10:00
Ragulík, Maxoň



























Žiadame hokejové kluby zaslať  najneskôr do 27.09.2013  na SsZĽH

zmeny termínov a UHČ stretnutí pre vydanie DL č. 2 - október 2013.


Termín pre ospravedlnenie rozhodcov z delegovania na stretnutia


v  DL. č. 2 - október 2013 je do 27.09.2013.






































Ing. Ľuboš Jakubec, v.r. Drahomír Mydlo, v.r.




predseda KR SsZĽH sekretár SsZĽH














V Banskej Bystrici dňa 10.9.2013




























Aktualizované ( Štvrtok, 03 Október 2013 09:15)